Visos knygos

Kaina: 8,70 €

Airių rašytoja Liz Nugent sukūrė tamsų ir įtraukiantį romaną „Išnarplioti Oliverį", meistriškai sudėliojo siužetą ir nukreipė netikėtai jaudinantį žvilgsnį į psichopato protą, tarpstantį savo paties nesėkmingai suplanuotos praeities nuolaužose. 

Oliveris yra žavingas ir charizmatiškas vyras, susikūręs tobulą gyvenimą. Jis gyvena priemiestyje su žmona Alisa, kuri iliustruoja jo populiarias ir apdovanojimus šluojančias knygas vaikams. Žmona jam nuoširdžiai atsidavusi, jų bendras gyvenimas atrodo pavydėtinai privilegijuotas ir lengvas. Tačiau vieną vakarą, suvalgęs žmonos paruoštą vakarienę, Oliveris ją žiauriai sumuša. Taip, kad moteris atsiduria komoje. 

Kol Alisa galynėjasi su mirtimi, visi, pažinoję Oliverį, bando suprasti jo veiksmų priežastis. Kodėl jis taip pasielgė?

Oliveris papasakoja savo istoriją. Papasakoja ir tie, kurių gyvenimo keliai susidūrė su Oliverio. Jo tuščiagarbė ir irzli meilužė; didžiulio namo savininkė, kuri prarado viską tą vasarą, kai jį įdarbino savo vynuogyne; Alisos draugas Barnis, kuris nuo vaikystės puoselėja jausmus Alisai; Oliverio koledžo draugas Maiklas, kankinamas nebylių troškimų, kurių gėdijasi daugybę metų... Nė vienas iš jų nesupranta, kokia tamsi paslaptis glūdi už nepriekaištingos Oliverio išorės.  

Sluoksnis po sluoksnio atveriant Oliverio vidinį pasaulį, knygoje „Išnarplioti Oliverį" atsiskleidžia gėdos, atstūmimo, pavydo, kvapą gniaužiančių apgavysčių ir meistriškų manipuliacijų istorija, kuri truko daugybę metų. Tik pats Oliveris žino, kaip ilgai jis ėjo keliu, atvedusiu jį iki gyvenimo, kuriame jis jaustųsi vertingas. Ir tik jis suvokia, kaip sunku gali būti įveikti savo demonus. 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.