Visos knygos

Uodas gyvena dieną, rožė - tris. Katinas gyvena trylika metų, meilė trunka trejus... Iš pradžių metai aistros, tada metai švelnumo ir galų gale metai nuobodulio.

Frédéricas Beigbeder (g. 1965) - vienas žinomiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų, televizijos, spaudos, reklamos, naktinių klubų žvaigždė. Šis autorius garsus ir savo įžūliais, provokuojamais tekstais, ir ekscentrišku gyvenimo būdu. Lietuvių kalba 2002 m. pasirodęs jo romanas "Meilė trunka trejus metus" iškart tapo perkamiausia knyga, o knygos pavadinimas - visuomenėje tvirtai įsišaknijusia kliše. Autorius 10 metų dirbo reklamos agentūroje Young and Rubicam (pasaulio reklamos agentūrų lyderė), kuri Beigbederį atleido, išspausdinus "tiesą apie reklamos pasaulio džiungles" - romaną "99 frankai" (dabar - "14,99 €"): tai buvo proga jam dar kartą pakeisti darbą. Vėlesni romanai "Windows on the World", "Romantiškasis egoistas", "Gelbėkit, atsiprašau" taip pat ilgam įstrigo skaitytojų atmintyje. Tačiau knygos "Meilė trunka trejus metus" pelnyto populiarumo, šmaikštumo ir nusivylimo sąskambiui prilygti negali niekas. "Meilė yra iš anksto pralaimėta kova", sako garsusis prancūzų dendis. Jis dėl to liūdi, krečia kvailystes, skęsta cinizmo ir aistros liūne ir tuo mėgaujasi. Saldaus pralaimėjimo istorija, pažįstama kiekvienam skaitytojui, verčia sielvartauti ir ginčytis, juoktis, susidūrus su pažįstamomis situacijomis ir... toliau tikėti amžina meile.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (4)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Kiekviena problema turi savo sprendimo būdą, kiekvienas nuosmukis veda tik į pakilimą, kiekvienas nusivylimas atneša naujų tobulėjimo galimybių. Šiame nuostabiame pasaulyje VISKAS juda TIK GERYN...

N.Pravdina "Mano vaikas-būsimasis milijonierius"

Skaitytojų vertinimai

Negyvėliai

Labai patiko

butinai noriu ja tureti savo asmeninej... kol pabaigoj vos galejau atsitraukti.

2012 gruodžio 7

Donoras

Labai patiko

labai patiko. skaitėme dviese tuo pači...o, jog niekada nenustok tikėti savimi.

2017 vasario 19

Kryžiuočiai I, II

Labai patiko

labai geras

2015 vasario 26

Mergina su drakono tatuiruote

Labai patiko

2013 gegužės 24

Badavimo fenomenas

Patiko

2019 rugpjūčio 28