Visos knygos

Kaina: 3,50 €

Uodas gyvena dieną, rožė - tris. Katinas gyvena trylika metų, meilė trunka trejus... Iš pradžių metai aistros, tada metai švelnumo ir galų gale metai nuobodulio.

Frédéricas Beigbeder (g. 1965) - vienas žinomiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų, televizijos, spaudos, reklamos, naktinių klubų žvaigždė. Šis autorius garsus ir savo įžūliais, provokuojamais tekstais, ir ekscentrišku gyvenimo būdu. Lietuvių kalba 2002 m. pasirodęs jo romanas "Meilė trunka trejus metus" iškart tapo perkamiausia knyga, o knygos pavadinimas - visuomenėje tvirtai įsišaknijusia kliše. Autorius 10 metų dirbo reklamos agentūroje Young and Rubicam (pasaulio reklamos agentūrų lyderė), kuri Beigbederį atleido, išspausdinus "tiesą apie reklamos pasaulio džiungles" - romaną "99 frankai" (dabar - "14,99 €"): tai buvo proga jam dar kartą pakeisti darbą. Vėlesni romanai "Windows on the World", "Romantiškasis egoistas", "Gelbėkit, atsiprašau" taip pat ilgam įstrigo skaitytojų atmintyje. Tačiau knygos "Meilė trunka trejus metus" pelnyto populiarumo, šmaikštumo ir nusivylimo sąskambiui prilygti negali niekas. "Meilė yra iš anksto pralaimėta kova", sako garsusis prancūzų dendis. Jis dėl to liūdi, krečia kvailystes, skęsta cinizmo ir aistros liūne ir tuo mėgaujasi. Saldaus pralaimėjimo istorija, pažįstama kiekvienam skaitytojui, verčia sielvartauti ir ginčytis, juoktis, susidūrus su pažįstamomis situacijomis ir... toliau tikėti amžina meile.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (4)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Tik mokėdami džiaugtis kiekviena nugyventa diena, tik dalindami gėrį aplinkiniams, kurie dažnai yra žymiai nelaimingesni už mus, - būsime dori, laimingi, o tik tada - ir sveiki.

...

Skaitytojų vertinimai

Ledinis šaltis

Labai patiko

2015 kovo 7

Setauro medžioklė (SF 16)

Patiko

Knygoje du kūriniai. Apysaka „Setauro ...manas parašytas detektyviniu stiliumi.

2015 vasario 20

Nakties šešėlis

Labai patiko

Perskaičius pirmus kelis puslapius, nu... kad knygą nepanaši į kitas istorijas.

2013 liepos 13

Mergina traukiny

Labai patiko

Giedrė Balčė 2019 gegužės 5

Mes Varnų saloje

Labai patiko

2014 vasario 27