Visos knygos

Knygos "Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" aprašymas

Sarah Harvey knyga „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" tiesiogine kalba praneša - pamirškite danišką Hygge ar švedišką Lagom, nes nuo šiol geriausia gyvenimo tobulinimo filosofija yra japoniškas Kaizen.

„Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" pateikiama klasikinės japoniškos taktikos interpretacija. Žodis Kaizen reiškia pagerinimą ir naudojamas apibūdinti filosofinę praktiką, kai fokusuojamasi į nenutrūkstamą gamybos, projektavimo, verslo procesų ir kitų gyvenimo aspektų tobulinimą.

Sarah Harvey šią formulę pritaikė gyvenimo būdo tobulinimui, akcentuodama Kaizen nuostatą daryti pagerinimus trumpais etapais ir matyti pokyčius kaip niekada nesustojantį procesą, atmetant natūralų norą viską pakeisti greitai, pagal darbų sąrašą. Gyvenimas yra, be abejo, klampus dalykas, ir Kaizen nepanaikins visų problemų per vieną naktį, bet šios praktikos funkcija yra kitokia - ji jums padės pakeisti savo mąstymą ir išvengti (arba bent sumažinti) darbo, mokymosi ar asmeninio gyvenimo spaudimą. Knygoje „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" aprašytas metodas parodys, kaip reikia tirti savo įpročius, galvoti apie ilgalaikius tikslus, o vėliau susidėlioti planą ir po truputį sieti tikslo. Vykstant kaitos procesui jūs matysite permainas ir galėsite koreguoti planą. Svarbiausia, rašo Sarah Harvey - reikia išlaikyti motyvaciją, nebijoti pasikeitimų ir, dar labiau, neleisti, kad vykstantys pagerinimai nedarytų negatyvios įtakos įprastai gyvenimo kasdienybei. Ir tai reiškia, kad Kaizen metodas nėra nurodymų rinkinys - kiekvienas žmogus jį prisitaiko individualiai.

Verta greitosiomis žvilgtelėti į priemones, kurias savo knygoje siūlo naudoti Sarah Harvey. Pradėti verta nuo savo dabartinio gyvenimo inventorizavimo. Jums reikia sąžiningai įvertinti savo įpročius, elgseną ir aplinką ir sudaryti einamąjį „gyvenimo planą". Tokia užduotis, ypač startinė, atrodo sunkiai įveikiama, todėl reikia pritaikyti Kaizen ir suskirstyti viską į nedidelius žingsnius. Paimkite popieriaus lapą ir padalinkite jį į sekcijas. Šios inventorizacijos niekas nematys, tad pildykite ją be apribojimų. Jei jus gąsdina būtinybė keisti ir keistis kardinaliai, pasirinkite vieną ar du dalykus ir koncentruokitės į juos. Kiekvienas žmogus turi savo prioritetus ir jums teks priimti individualius sprendimus.

Na, o šiuos sprendimus padės padaryti ir knygos „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius" forma - ji dosniai iliustruota piešiniais ir fotografijomis.

 

 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Savo pačių laimei turėtume mokytis kituose žmonėse įžvelgti daugiau įdomaus ir teigiamo, būti jiems daugiau palankūs, negu abejingi ar priešiški, daugiau jais žavėtis, negu kritikuoti.

B.Kuzmickas. “Laimė”

Skaitytojų vertinimai

Vyvenimas

Vidutinė

2019 gegužės 5

Brangusis Mikaeli

Patiko

gera knyga, kuri pades suprasti besila.... Rekomenduoju sita knyga visiemas : )

2011 spalio 13

Valymas

Labai patiko

Pritariu vilmutte'i! Labai labai gera knyga

2012 balandžio 3

Balta drobulė

Labai patiko

2013 gruodžio 2

Paslaptinga dama. Kilmingieji Velingamai

Labai patiko

2013 lapkričio 12