Visos knygos

Garsiosios amerikietės Sandros Brown plunksnai priklauso daugiau kaip 60 knygų, išplatintų 70-čia milijonų kopijų, išverstų į 30 kalbų, daugelis yra tarptautiniai bestseleriai. Ir visi jie, pasak USA Today, verčia skaitytoją nerimastingai skleisti puslapį po puslapio iki knygos pabaigos. Lietuviškai išleisti jos trileriai „Alibi“, „Pavydas“, „Baltasis karštis“, „Sveika, tamsa“, „Susikeitimas“, „Spąstai“.

Lilė Martin, populiaraus žurnalo leidėja, po nemalonaus susitikimo su buvusiu sutuoktiniu per pūgą įstringa tolimoje kalnų trobelėje. Su vyriškiu, kuris gali būti pavojingas serijinis žudikas. Tyliame Šiaurės Karolinos kalnų miestelyje didžiausias nusikaltimas – eismo taisyklių pažeidimas. Tačiau ramybė miestelyje baigėsi. Policijos viršininkas Dačas Bertonas, buvęs Lilės vyras, jo nedidelė komanda ir FTB agentai atkakliai ieško nusikaltėlio, praminto Mėlynuoju, nes nusikaltimų vietose jis palieka mėlyną kaspiną. Dingo keturios moterys, jų kūnai nerasti, įkalčių nėra, įtariamųjų – taip pat. Staiga be pėdsakų dingsta penktoji jauna moteris. Tirdamas šiuos nusikaltimus Dačas ryžtasi gelbėti ir žmoną, kol neįvyko dar viena nelaimė. Ar jam pavyks nusigauti į trobelę iki kito Mėlynojo išpuolio? Ar iš tikrųjų didžiausią pavojų kelia tik siaučianti pūga?..

Šalčio faktorius – stipriausia, ką esu parašiusi.

Sandra Brown, The Highlander

Sandra Brown kuria tokį pasaulio, kuriame gėris triumfuoja prieš blogį.

The Dallas Morning News

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (2)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Liūdna tiesa yra ta, kad tikrasis žmogaus gyvenimas susideda iš daugelio nepermaldaujamų priešybių - dienos ir nakties, gimimo ir mirties, laimės ir nelaimės, gėrio ir blogio. Mes netgi nesame tikri, kad viena priešybė įveiks kitą, kad gėris nugalės blogį, o džiaugsmas - skausmą. Gyvenimas yra mūšio laukas. Jis visada toks buvo ir visuomet bus, o jeigu taip nebūtų, baigtųsi ir egzistencija.

K.G.Jungas "Žvelgiant į pasąmonę"

Skaitytojų vertinimai

Oligarcho žmona

Vidutinė

Maždaug iki 9-10 knygos skyriaus vis g... kas domisi rusų istorija ir panašiai.

2012 lapkričio 25

Svetimas veidas

Labai patiko

Dar vienas kupinas įtampos ir meilės Sandros Brown romanas.

2012 spalio 7

Krikštatėvis

Labai patiko

2014 liepos 3

Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį

Vidutinė

Nieko ypatingo.

2013 liepos 9

Kai ji išėjo

Labai patiko

2015 liepos 31