Verslas, ekonomika

Mokslininkas knygą „Milijonieriaus mąstymas" parašė apklausęs daugiau nei 700 amerikos milijonierių. Daugeliui ši knyga bus tikras atradimas, kadangi ji sugriauna milijonieriaus šabloną. Knyga atskleidžia tipinį milijonieriaus paveikslą, kuris dažnai skiriasi nuo visuomenės sukurto šablono: milijonieriai nešvaisto pinigu prabangos prekėms, brangiems automobiliams, gyvena žemiau savo galimybių, apdairiai renkasi savo gyvenamąją vietą. Beveik visi milijonieriai yra taupukai, disciplinuoti savo darbo fanatai, gyvenantys laimingoje santuokoje. Knygoje detaliai parašomas visas tyrimas, nurodydamas milijonieriams būdingas finansinės sėkmės priežastis, išsilavinimo ir sėkmės sąsajas, požiūrį į darbą, rizikos valdymą, kasdienybę ir šeimą. Autorius dažnai lygina tipinį milijonieriaus šabloną su tikruoju milijonieriaus paveikslu. Paminėsime keletą įdomesnių milijonierių bruožų apie kurios rašoma knygoje: Turtingi žmonės yra mėgaujasi savo darbu. Darbą jie pasirenka atsižvelgdami į savo žinias, išsilavinimą, gebėjimus ir talentą. Paprastai jie dirba nišiniame sektoriuje ir neturi didelės konkurencijos. Patinkantis darbas jums suteiks energijos ir leis susikoncentruoti ties pagrindiniu savo tikslu. Tad jeigu norite tapti turtingas, visų pirma turite daryti tai, kas jums labiausiai patinka. Milijonieriai daro tai, ką geriausiai moka, ir nesiima daryti tų darbų apie kuriuos neišmano. Pvz. milijonierius patys nedažo sienų, neremontuoja santechnikos ar automobilio. Jie šias paslaugas perka, kadangi jų laikas yra vertingesnis. Milijonieriai dar labiau vengia rizikinių darbų, jie mieliau sumokės už paslaugą, nei rizikuos savo sveikata. Kaip jau supratote, milijonieriai vertina laiką ir jo nešvaisto. Jie yra geri savo laiko planuotojai, todėl jų darbas yra produktyvus. Milijonieriai išleidžia mažiau nei uždirba. Jie neperka prabangos prekių ir yra taupukai. Nepaisant to, milijonieriai supranta, kad geras daiktas kainuoja brangiau. Pirkdami jie įvertina kiek ateityje kainuos daikto išlaikymas (pvz. transporto priemonės remontas ir degalų sąnaudos). Turtingi žmonės jaučia skirtumą tarp kokybės ir „socialinio statuso", už pastarąjį milijonieriai nemoka. Jie mieliau žinos, kad yra turtingi, nei leis pinigus tam, kad kitiems parodytų, kad yra turtingi.

 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Knyga šiuo metu rezervuota kitam skaitytojui. Jei per 2 dienas knygos neatsiims, knyga sugrįš į prekių sąrašą ir bus galima ją užsakyti.


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Nepatiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Mes dažnai ištvermingai elgiamės sunkiais gyvenimo momentais, tačiau mus po truputį palaužia smulkmenos. O juk taip yra todėl, kad mes perdedame jų reikšmę savo gyvenime. Nesijaudink dėl smulkmenų, kurios vertos paniekos ir užmaršties. Prisimink, jog gyvenimas per trumpas, kad jį eikvotume smulkmenoms.

D.Karnegis "Kaip įveikti stresą ir pradėti gyventi"

Skaitytojų vertinimai

Dievų miškas

Labai patiko

2014 vasario 19

Safaris blondinei

Labai patiko

2012 rugpjūčio 9

Tu-amžinas

Patiko

Patiko.

Julija Zabukaitė 2018 rugsėjo 13

Vakarų fronte nieko naujo

Labai patiko

labai patiko, nes idomus pasakojimo st...silpnu nervu zmonems nerekomenduoju :)

2012 rugpjūčio 3

Geriausios draugės

Labai patiko

Kiek perskaiciau Irenos Buivydaites kn...atiko.Lengvo turinio, malonu skaityti.

2012 kovo 13