Psichologija, religija, filosofija

Pradėkite kur esate
Žanras: Psichologija, religija, filosofija
Būklė: Labai gera
Kaina: 6,40 €

Ši knyga "Pradėkite, kur esate"yra autoriaus išpažintis apie savo nueitą kelią. Krisas Gardneris labai nuoširdžiai, detaliai ir be jokių pagražinimų pasakoja, kaip jam pavyko pakilti į verslo sėkmės viršūnę ir kokias pamokas jis turėjo išmokti, kad tai galų gale įvyktų. Užaugęs aplinkoje, kuri „nieko gero nežadėjo", jis labai anksti susikūrė šviesią viziją ir paskui nepailsdamas jos siekė - „kalė savo priekalą", kaip sako jis pats, ir padėjo tai daryti kitiems.

Krisas Gardneris sako - ir iliustruoja tai gyvais pavyzdžiais - kad net sunkiomis sąlygomis mūsų galimybės niekur nedingsta ir kad mes visada galime „siekti savo tolimiausios žvaigždės".


Christopher Paul Gardner yra žinomas verslininkas, filantropas, rašytojas ir paskaitininkas. Jo sėkmės istorija - tai gyvas pavyzdys, kad iš tikrųjų kūrybingi, pozityviai nusiteikę ir nemėgstantys pasiduoti žmonės sugeba pakilti virš pačių nepalankiausių aplinkybių.

Chris Gardner aktyviai dalyvauja labdaringoje veikloje, padeda benamiams (tokiems, koks kadaise buvo pats) ir kitiems pagalbos reikalingiems žmonėms. Apie savo gyvenimo kelią jis yra parašęs knygą "Laimės paieškos" (The Pursuit of Happyness). Knyga pelnė didžiulį populiarumą, pagal ją Holivudo režisierius Gabrielis Mučino (Gabrielle Muccino) 2006 metais pastatė filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko garsus aktorius Vilis Smitas (Willard "Will" Smith). 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Tik neužmirškite pozicijos "Gyvenimas yra žaidimas". Siekti tikslo būtina. Bet nereikia nuliūsti, jei jis netampa tikrove. Jei jis dar neįgyvendintas, vadinasi, menkai stengėtės ar ne visus kliuvinius pašalinote. Ta viršūnė dar laukia, kol į ją užkopsite.

A.Svijašas "Kas mums trukdo turėti pinigų"

Skaitytojų vertinimai

Silva Rerum III

Patiko

Rūta Juknaitė 2019 rugsėjo 6

Veronika ryžtasi mirti

Labai patiko

Rūta Juknaitė 2019 rugsėjo 6

Išvirkščias žmogus

Vidutinė

Tiesą pasakius nesužavėjo. Ne itin sud...s pakeis mano nuomonę apie šį autorių.

2013 balandžio 26

Beprotnamis dviem pasaulis pagal ją, pasaulis pagal jį

Labai patiko

Lengvai skaitoma, nuotaikinga ir taikl...visos situacijos sukels šypseną veide.

Augustė Juršytė 2012 rugsėjo 12

Aušvico tatuiruotojas

Patiko

Giedrė Balčė 2019 rugpjūčio 17