Maistas, pomegiai, hobis

Kaina: 9,00 €

Knygoje "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" pristatoma tradicinės lietuviškos šventės, prie jų - šventiniai ir kasdienai skirti patiekalų receptai.

Yra nemažai virtuvės knygų, skirtų žaliavalgiams, vegetarams, mėsos ir saldumynų mėgėjams. Bet ši knyga - išskirtinė, ją galėtume pavadinti moderniai tradiciška. Ji skirta lietuviams: mažiems ir dideliems, pastoviems, mėgstantiems tradicinius patiekalus, ir ieškantiems naujų derinių bei skonių.
Knyga "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" sudaryta remiantis lietuviškų švenčių kalendoriumi ir gamtos cikliškumu. Knygoje pateikiama informacija apie 30 švenčių, pradedant Kūčiomis ir prabėgus mentams baigiant jų laukimo metu - adventu. Kiekviena šventė pasižymi ne tik savomis trdicijomis, bet ir tik jai būdingais patiekalais, kurių pasirinkimą dažniausiai lemia gamta.Knyga "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" padės ne tik prisiminti lietuviškų švenčių tradicijas, bet ir pasiūlys naujų įdėjų kasdienos stalui visoms 365 dienoms per metus.
Gaminkite, ragaukite, vaišinkitės!

Visus metus - nuo Kūčių iki advento - gamindami ir vaišindami svečius galėsite mėgautis tradiciniais ir naujais skoniais. Knygoje "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" senosios maisto gamybos tradicijos pateikiamos moderniai, sutekiant galimybę švęsti, gaminti, ragauti ir naujai priliesti prie lietuviškų tradicijų.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Visi yra genijai. Bet jei kaltinsime žuvį, kad ji nemoka įlipti į medį, ji nugyvens visą gyvenimą manydama, kad yra kvaila.

Albertas Einšteinas

Skaitytojų vertinimai

Mėnulio vaikai

Labai patiko

2013 rugsėjo 26

Žydai, lietuviai ir holokaustas

Patiko

2014 gruodžio 23

Kamera

Labai patiko

Rašytojas skaitytoją atveda į mirtinin..., jaudinausi del jo, verkiau del jo...

2013 rugsėjo 27

Vampyro padėjėjas

Vidutinė

ši knyga nepasirodė kažkuo labiau įdom...as dalis, tai jas visas ir įveiksiu :)

2013 balandžio 26

Kamilė nori mirti

Labai patiko

2011 gruodžio 12