Maistas, pomegiai, hobis

Kaina: 9,00 €

Knygoje "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" pristatoma tradicinės lietuviškos šventės, prie jų - šventiniai ir kasdienai skirti patiekalų receptai.

Yra nemažai virtuvės knygų, skirtų žaliavalgiams, vegetarams, mėsos ir saldumynų mėgėjams. Bet ši knyga - išskirtinė, ją galėtume pavadinti moderniai tradiciška. Ji skirta lietuviams: mažiems ir dideliems, pastoviems, mėgstantiems tradicinius patiekalus, ir ieškantiems naujų derinių bei skonių.
Knyga "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" sudaryta remiantis lietuviškų švenčių kalendoriumi ir gamtos cikliškumu. Knygoje pateikiama informacija apie 30 švenčių, pradedant Kūčiomis ir prabėgus mentams baigiant jų laukimo metu - adventu. Kiekviena šventė pasižymi ne tik savomis trdicijomis, bet ir tik jai būdingais patiekalais, kurių pasirinkimą dažniausiai lemia gamta.Knyga "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" padės ne tik prisiminti lietuviškų švenčių tradicijas, bet ir pasiūlys naujų įdėjų kasdienos stalui visoms 365 dienoms per metus.
Gaminkite, ragaukite, vaišinkitės!

Visus metus - nuo Kūčių iki advento - gamindami ir vaišindami svečius galėsite mėgautis tradiciniais ir naujais skoniais. Knygoje "Lietuviška virtuvė. Šventės ir valgiai" senosios maisto gamybos tradicijos pateikiamos moderniai, sutekiant galimybę švęsti, gaminti, ragauti ir naujai priliesti prie lietuviškų tradicijų.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Tik neužmirškite pozicijos "Gyvenimas yra žaidimas". Siekti tikslo būtina. Bet nereikia nuliūsti, jei jis netampa tikrove. Jei jis dar neįgyvendintas, vadinasi, menkai stengėtės ar ne visus kliuvinius pašalinote. Ta viršūnė dar laukia, kol į ją užkopsite.

A.Svijašas "Kas mums trukdo turėti pinigų"

Skaitytojų vertinimai

Raudona užrašų knygelė

Patiko

Giedrė Balčė 2019 gegužės 5

Vėjo vardas

Labai patiko

Negalėčiau sakyti, kad esu tokios lite...užkietėjusiems fantastikos mėgėjams :)

Marta Š 2018 birželio 1

Saulėlydis

Patiko

Knygą perskaičiau ne taip jau seniai. ...pač nekalbėkit tie, kurie neskaitėt ;)

2012 gruodžio 18

Avies medžioklė

Patiko

2012 liepos 21

Atskalūno laiškai

Labai patiko

2013 gruodžio 2