Knygos vaikams ir jaunimui

Hitas
Alma Littera , 2013 m.
304 psl.
Žanras: Knygos vaikams ir jaunimui
Būklė: Gera
Kaina: 5,50 €

Nedrįsk galvoti; tu tiek daug jauti, tau taip gera ir taip baisu, tu taip trokšti gyventi, nors to nebus. Gyvybė tiesiog veržiasi pro pirštų galiukus, ir jeigu kas nors dabar pat prieitų ir pasiūlytų grąžinti tau gyvenimą, bet niekada nebeleistų patirti šio jausmo, ką atsakytum?

Mieste žaibo greitumu sklinda gandas - išrastas naujas narkotikas. Jis dovanoja savaitę tobulo gyvenimo, o tada, visi kalba... ateina mirtis.

Lizei ir Adamui - septyniolika, jie lyg ir myli vienas kitą ir abu turi svaiginančių planų. Deja, per nelemtą nesusipratimą juodu įsivelia į mirtinai pavojingus įvykius.

Žinoma, tai susiję su naujuoju narkotiku.

Prasideda kvapą gniaužiančios lenktynės su laiku.

Šios knygos idėją Melvinui Burgessui pasiūlė jo leidėjas - papasakojo apie vieno filosofijos mokytojo ir jo mokinių diskusiją apie menamai išrastą naują narkotiką, suteikiantį septynias dienas tobulos palaimos ir galiausiai nužudantį.

Knygos personažai gauna progą išmėginti tokio narkotiko poveikį ir vos ne per vėlai supranta -  vienintelė vertybė yra pats gyvenimas.

 Melvinas Burgessas - garsus britų rašytojas, bestselerių „Heroinas", „Darant tai", „Eiprilės meilė", „Saros veidas", „Nikas Deinas" ir kitų autorius.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.