Knygos vaikams ir jaunimui

„Rubinė“ – tai nuotaikingas, nuotykių kupinas pasakojimas apie šešiolikmetę Gvendoliną Šepard. Gvenė gyvena dideliame name su krūva giminaičių: elegantiška ir protinga pussesere Šarlote, kuri nuo mažumės rengiama nepaprastai ateičiai, nes, visų manymu, yra paveldėjusi kelionių laiku geną; mama, broliuku ir sesute; arogantiška močiute ir teta. O Gvenė mato ir moka šnekėtis su vaiduokliais bei lietvamzdžių chimeromis, tik niekam apie tai neprasitaria.

Vieną dieną Gvenei netikėtai nudiegia skrandį, suima blogulys, susvaigsta galva ir mergaitė atsiduria praeityje, prie savo namų durų nežinia kelintame amžiuje. Tada giminaičiai supranta tai, ką skaitytojas jau numatė iš anksto: kelionių laiku geną paveldėjo ne Šarlotė, o Gvenė.

Išaiškėjus tiesai, įvykiai ima plėtotis nepaprastu greičiu. Įžeista Šarlotė mėgina kaišioti pusseserei pagalius į ratus. Gvenė nestokoja įžvalgumo, bet yra jautri ir švelni. Gvenės tikslas – per keliones laiku išsiaiškinti šeimos paslaptį. Į praeitį ją lydi tipiškas šiuolaikinis gražuoliukas ir moksliukas Gideonas (jis, kaip ir Šarlotė, buvo rengiamas misijai nuo pat mažumės). Gvenė susižavi jo žaliomis akimis, jausmai įsiliepsnoja, bet ar ilgai jie tvers? Gideonas – tikras šelmis, linkęs pasižvalgyti į gražias merginas, be to, Gvenę erzina jo begalinis pasipūtimas.

Mergaitei neduoda ramybės daugybė klausimų, susijusių su jos šeima, ir ji žūtbūt pasiryžta juos išsiaiškinti. Tačiau kelionės laiku yra pavojingos. Per vieną jų Gvenė susiduria su paslaptinguoju grafu de Sen Žermenu ir jis įsiskverbia į jos mintis.

Kerstin Gier „Rubinė“ – tai įtraukiantis romanas, kupinas įtampos, tačiau drauge ir leidžiantis atsipalaiduoti. Pasakojimas teka sklandžiai, nestokoja išmonės ir linksmumo.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (3)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Juk pasijusti įžeistam kartais gali būti ir malonu, ar ne tiesa? Ir juk žino žmogus, kad niekas jo neįžeidė, kad jis pats įžeidimą sugalvojo ir primelavo dėl gražumo, pats perdėjo, kad dailingiau atrodytų, prie žodžio prikibo ir iš adatos vežimą priskaldė, - pats žino tai ir vis dėlto pirmas įsižeidžia, taip įsižeidžia, jog net malonumą, didelį pasitenkinimą jaučia, o šitaip ir neapykantą išsiugdo...

F.Dostojevskis "Broliai Karamazovai"

Skaitytojų vertinimai

Daina Lietuvai

Labai patiko

Dėl fotografijų meniškumo ginčų būt ne... pamatyti,sklaidant knygos puslapius:)

2014 rugsėjo 10

Steve Jobs. Oficiali biografija

Vidutinė

Šiek tiek svarsčiau į kurią lentyną pa...tai jos vieta būtų "patiko" lentynoje.

2012 balandžio 10

Josifo Brodskio ryšiai su Lietuva

Patiko

2015 balandžio 24

500 nėrimas vąšeliu

Labai patiko

Tobula knyga, kurios mokosi nėrimo pas... turėti vienetinių savo darbo gaminių.

2015 birželio 12

Dievas visada keliauja incognito

Patiko

2018 rugpjūčio 7