Grožinė literatūra, romanai

Kaina: 10,00 €

"Raganų medžioklė“ – įtampos kupinas, šiurpus kriminalinis trileris, pasakojantis apie žudiką, kuris kartoja populiaraus rašytojo knygos siužetą. Suomių autoriaus Max Seeck knyga tapo „New York Times“ bestseleriu ir pradėjo seriją apie vyriausiąją inspektorę Jesiką Neimi.

Jesika Neimi iškviečiama į prabangų priemiestį, kur įvykdyta ritualinė žmogžudystė. Kraupiai nužudyta auka – garsaus rašytojo žmona, pasipuošusi ir padengusi stalą vakarienei. Jos vyras tuo metu dalyvauja renginyje, todėl neįtariamas, kol nepaaiškėja, kad žudikas mirtį sėja pagal rašytojo romano „Raganų medžioklė“ siužetą, kuriame gausu viduramžių kankinimo scenų aprašymų. Jo žmona – ne vienintelė nužudytoji, netrukus aptinkama dar viena moteris, o jei nusikaltėlis knyga seks aklai, aukų tikrai bus dar daugiau.

Istorija tampa dar šiurpesne, kai paaiškėja, kad pati Jesika yra sudėtinga veikėja, turinti paslapčių, kuriomis dalijasi su vieninteliu žmogumi. Netrukus ima aiškėti, kad ji vaikšto tarsi su didžiuliu taikiniu ant nugaros. Ar vyriausioji inspektorė taps kita auka? Prasideda lenktynės su laiku. Be to, policininkei kyla įtarimų, kad ji vaikosi ne vieną žudiką, o visą su okultizmu susijusią grupę.

Max Seeck knyga „Raganų medžioklė“ – puikus šiaurietiško noir pavyzdys – tamsi, klampi atmosfera, auganti įtampa ir nuolat tvyranti bloga nuojauta, o kur dar kraupių žudynių aprašymai, dėl kurių kūnas eina pagaugais. Rasite visko, ko reikalaujate iš gero trilerio: išskirtinę istoriją, įtampą, įsimintinus personažus bei šokiruojančius siužeto vingius – patiks visiems žanro gerbėjams.

Max Seeck (g. 1985) – Suomijos detektyvų ir trilerių autorius. Anksčiau rašytojas dirbo rinkodaros srityje ir šiandien pats mėgsta reklamuoti savo kūrinius. Pirmoji autoriaus knyga susilaukė didelės sėkmės ir gimtojoje šalyje tapo geriausiu metų trileriu. Tarptautinį pripažinimą rašytojui atnešė „Raganų Medžioklė“, tapusi „The New York Times“ bestseleriu. Knygos leidybos teisės parduotos beveik keturiasdešimčiai šalių, pagal kūrinį statomas ir serialas.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.