Grožinė literatūra, romanai

Konklava
Jotema , 2016 m.
320 psl.
Žanras: Grožinė literatūra, romanai
Būklė: Labai gera
Kaina: 8,00 €

Intrigos ir nešvarios slapčiausio religinio ritualo paslaptys naujausiame Robert Harris romane „Konklava". Kai žmogiškosios ambicijos ima konkuruoti su dieviškąją galia, įmanoma bet kas...

Kardinolas Lomelis jau kelerius metus svajojo apie pensiją ir ramybę, tačiau popiežius jį įtikino, kad ir jam, ir Vatikanui kardinolas vis dar labai reikalingas. Šiaip Lomelis yra geresnis vadybininkas nei dvasininkas, tad šis įvertinimas tik padidina jo nerimą, kad nukrypo nuo savo tikrųjų tikslų. Ar gali vadybininkas būti arti Dievo? Ar tapęs dekanu jis priartės prie Dievo?  
Ir vieną dieną popiežius miršta. Už užrakintų Siksto koplyčios durų prasideda slapčiausi pasaulyje rinkimai. 118 kardinolų iš viso pasaulio netrukus atiduos savo balsus ir paaiškės naujas įtakingiausias dvasinis autoritetas žemėje. Lomelis, kaip kardinolų kolegijos dekanas, turės vadovauti konklavai. Ir tai ne tik skamba gąsdinančiai, tai iš tiesų sudėtingas darbas.
Šie vyrai - šventi, bet jie turi ambicijų ir visi jie - konkurentai. Praeis vos 72 valandos ir pakilus baltiems dūmams iš Siksto koplyčios kamino, pasaulis sužinos vardą to, kuriam lenksis ir kurio maldos bei užtarimas bus galingiausi.
Kas vyksta paslaptingoje ir intrigų kupinoje konklavoje? Kaip bendrauja kardinolai? Kokie netikėtumai įmanomi iki smulkiausių detalių suplanuotuose rinkimuose? Kaip jaučiasi tas, kuriam tenka vadovauti šiam kardinolų susirinkimui? Ar jis pats turi bent menkiausio noro tapti popiežiumi? 
Religinės paslaptys ir nuo visuomenės akių slepiami ritualai visuomet traukė tiek rašytojų, tiek skaitytojų dėmesį ir žadino vaizduotę. Tad šįkart iš romanų „Enigma" ar „Faterlandas" pažįstamas autorius Robert Harris sukūrė išskirtinį pasakojimą apie didžiausių nutylėjimų apipintą reikšmingiausį religinį įvykį.

 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Gyvenimas - tai milžiniška dailininko drobė. Tapyk ją kokiomis tik gali spalvomis.

J.Patterson "Samos laiškai Dženiferei"

Skaitytojų vertinimai

Tau niekada nebus atleista

Labai patiko

Taip jau atsitiko, kad kelias dienas p...ta norintiems atsipalaiduoti skaitant.

2013 birželio 5

Riteris spindinčiais šarvais

Labai patiko

Labai patiko,smagi su jumoru meiles istorija tarp pasiklydusiu laiko erdveje...

Rasa Novikiene 2014 vasario 3

Ką žmonės dirba visą dieną

Labai patiko

Ši knyga mane lydi nuo vaikystės. Tikr... mylėkit maži ir dideli! Rekomenduoju!

2013 gegužės 5

Keturi saulėlydžiai

Vidutinė

Visiškai keista knyga apie nieką...

Brigita G 2017 sausio 28

Marlis ir aš

Labai patiko

2012 kovo 26