
Dažnai mes tik po daugelio metų sužinome, ar gyvenimas ir žvaigždės mums buvo palankios, ar ne. Gyvenimo vingiai būna tiesiog stebinami. Vėliau gali paaiškėti, kad tai, kas iš pradžių atrodė nelaimė, buvo laimė ir atvirkščiai.
Jūsų dėka mes remiame:
Jei tau sunku - nelik vienas.
Pokalbis padeda.
Knygas gera skaityti...
Gregory David Roberts (Gregoris Deividas Robertsas; g. 1952 m. Melburne, Australijoje) – unikalios biografijos rašytojas. Dar studijuodamas filosofiją ir politologiją, jis po skyrybų prarado teises į savo trimetę dukrą. Jaunasis tėvas paguodą rado heroine, o skolas padengė, plėšdamas bankus. Nuteistas dešimčiai metų, netrukus jis pabėgo iš geriausiai saugomo Australijos kalėjimo ir nelegaliai atsidūrė Bombėjuje. Čia ir prasidėjo jo „tikrasis“ gyvenimas: prekyba ginklais, žmonėmis ir narkotikais, pagalba vargšams, meilė Indijai ir vienai moteriai. „Šantaramas“ – tai dešimt Robertso gyvenimo metų Bombėjaus lūšnynuose, mafijos prieglobstyje, užburianti istorija, parašyta Frankfurto kalėjime, kur galiausiai atsidūrė autorius. Šiandien jis gyvena Bombėjuje ir Ženevoje, rašo romano tęsinį, o jo kūrinys „Šantaramas“ pelnytai tapo literatūriniu triumfu, nepakartojamu, su meile ir įkvėpimu nupieštu Indijos portretu.
Buvau ginklų prekiautojas, kontrabandininkas, klastotojas. Trijuose žemynuose buvau pančiojamas grandinėmis, mušamas, badomas, marinamas badu. Kariavau. Pakliuvau į pačią ugnį. Ir likau gyvas, o kiti žmonės žuvo. Dauguma jų buvo geresni už mane, tiesiog jų gyvenimą sugniuždė klaidos, suniokojo viena pikta kažkieno neapykantos, meilės ar abejingumo akimirka. O aš juos laidojau, daug užkasiau tokių vyrų, o jų istorijas ir jų gyvenimus sielvartas sulydė su manuoju.
Bet mano istorija prasideda ne nuo jų ir ne nuo mafijos: reikia grįžti į pirmą dieną Bombėjuje. Teko susitepti rankas, nes taip buvo lemta. Man krito sėkminga korta, kai sutikau Karlą Saranen. O nuo tos akimirkos, kai pažvelgiau jai į žalias akis, krito kita korta. Taigi ši istorija prasideda kaip visos – nuo moters, miesto ir trupučio sėkmės.
Norite sužinoti, kas yra Indija? Skaitykite – to neįmanoma pamatyti.
Vidutinis įvertinimas: Labai patiko
Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.
Šiuo metu įvertinimų nėra.Dažnai mes tik po daugelio metų sužinome, ar gyvenimas ir žvaigždės mums buvo palankios, ar ne. Gyvenimo vingiai būna tiesiog stebinami. Vėliau gali paaiškėti, kad tai, kas iš pradžių atrodė nelaimė, buvo laimė ir atvirkščiai.
Labai patiko
Labai gera knyga. Kruopščiai aprašomos...okslo labui. Susipažinkite su realybe.
Labai patiko
Šeimos istorija, kai tenka kentėti už ...iją. Gerai, kad viskas gerai baigiasi.
Arklių slėnis. Pirmykštė moteris 2 knyga
Labai patiko
Labai patiko
suzaveta,leidzia tiketi,kad yra begale mums nesuprantamu,nepaaiskinamu dalyku...