Grožinė literatūra, romanai

Meilės istorija
Alma Littera , 2008 m.
293 psl.
Žanras: Grožinė literatūra, romanai
Būklė: Gera
Kaina: 4,50 €

Nicole Krauss (Nikolė Kraus) - šiuolaikinė JAV rašytoja. Gimė 1974 m. Niujorke, baigė Stanfordo ir Oksfordo universitetus, šiuo metu gyvena ir dirba Brukline. Pripažinimo ir sėkmės sulaukė išleidusi pirmąjį romaną – „Vyras įeina į kambarį“ („Man Walks into a Room“), kuris buvo nominuotas prestižinei „Los Angeles Times“ premijai. N. Krauss rašo ir mažąją prozą; jos apsakymai buvo įtraukti į geriausių šiuolaikinių apsakymų, sukurtų JAV, rinktinę.
Antrasis rašytojos romanas „Meilės istorija“ sulaukė didžiulio pasisekimo JAV ir užsienyje, knyga išversta į beveik trisdešimt kalbų.
Keturiolikmetė Alma Singer ieško vaisto nuo vienatvės savo mamai. Mergaitė tikisi, kad padėti galėtų sena knyga, kurią motina verčia atsidėjusi ir su didele meile. Todėl Alma leidžiasi ieškoti knygos, kurios veikėja pavadinta tuo pačiu vardu kaip ji pati, autoriaus.
Kitame Niujorko pakraštyje senukas Leo Gurskis mėgina nors šiek tiek pratęsti savo gyvenimą ir dienas leidžia svajodamas apie prarastą meilę, kuri prieš šešiasdešimt metų įkvėpė jį parašyti knygą. Nors autorius to dar nežino, jo parašyta knyga išgyveno: įveikusi vandenynus ir perėjusi per rankas kelioms kartoms, ji pakeičia ne vieną gyvenimą...

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Prieš kažką smerkiant, apsiauk jo batus ir praeik jo kelią, paragauk jo ašarų, pajusk jo skausmą... Užkliūk už kiekvieno akmens, už kurio jis buvo užkliuvęs... Ir tik po to kalbėk, kad tu žinai kaip reikia teisingai gyventi...

mintis

Skaitytojų vertinimai

Istorija nuo debesies

Labai patiko

2015 spalio 23

Velnio globotinė

Labai patiko

Agnė Petraitytė 2019 gegužės 16

Senis ir jūra

Labai patiko

Deividas Vaitkus 2018 rugpjūčio 7

Heroinas

Labai patiko

Savo laiku jaunimui priklausė perskait... rašytojo pažįstamų, draugų prototipai

Jūratė Lapėnaitė 2014 gruodžio 4

Šalčio faktorius

Labai patiko

Ko gero labiausiai patikusi Sandros Brown knyga.

Živilė Lileikienė 2012 spalio 7