Grožinė literatūra, romanai

Alkanos sielos
Alma Littera , 2008 m.
296 psl.
Žanras: Grožinė literatūra, romanai
Būklė: Gera
Darius Tauginas (g. 1972) keletą metų bendradarbiauja žurnale FHM, rašo scenarijus lietuviškiems serialams („Prokurorai“, „Garbės kuopa“). 2001 m. ir 2004 m. pasirodė jo romanai „Sunku mylėti moteris“ ir „Košmarų kronikos“.
 
Jauno lietuvių rašytojo romanas „Alkanos sielos“ traukia skaitytoją netikėtais siužeto vingiais. Veiksmas vyksta ir Lietuvoje, ir Maskvoje, ir tolimojoje Amerikoje.
 
Tonis Vaitkus, JAV specialiųjų tarnybų darbuotojas, elektroniniu paštu susirašinėja su studentu Tomu iš Lietuvos. Raginamas naujojo draugo ir skatinamas smalsumo aplankyti protėvių žemę, Tonis atskrenda į Vilnių. Netikėtumai prasideda jau oro uoste. Netrukus paaiškėja, kad paslaptingasis Tomas iš tiesų yra gražuolė studentė Ieva. Aplinkybės nuveda Tonį į Maskvą, kur nieko neįtardamas jis susiduria su Rusijos slaptosiomis tarnybomis, o jo širdis blaškosi tarp dviejų itin patrauklių seserų.
 
Narkotikai, žmogžudystės, povandeniniai laivai, kunkuliuojančios aistros, - sūkuriais virstantys įvykiai neleis atsipalaiduoti nuo pirmo iki paskutinio puslapio.
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.