Visos knygos

Kaina: 1,00 €

Jūsų įstaigoje buvo įvykdytas kriminalinis nusikaltimas? Patyrėte stresą per apklausą? Įtarinėjote savo kolegas ir bendradarbius? Esate puikiai susipažinę su įstaigos gyvenimo ir išgyvenimo joje dėsniais bei taisyklėmis? Tuomet ši knyga jums. Bet jeigu į klausimus atsakėte neigiamai, tuomet ši knyga – irgi jums, kaip puikus pažintinis įstaigų vidaus gyvenimo vadovėlis ir pagalbinė priemonė pradedantiesiems žmogžudysčių tyrėjams.

Antrojo (bet ne paskutinio) Andrės Eivaitės romano „Kontora“ veikėjai – statistiniai statistinės įstaigos darbuotojai, kurių rutiną paįvairina neeiliniai įvykiai – direktorės pavaduotojo nužudymas darbo vietoje ir prasidėjęs žmogžudystės tyrimas.
Nusikaltimą savarankiškai atskleisti pavedama nepatyrusiai, bet protingai, įžvalgiai ir šmaikščiai tyrėjai Laurai. Padedama (ir nuolat trukdoma) kontoroje sutiktos buvusios bendraklasės Aistės, Laura puikiai susidoroja su užduotimi, randa ne tik tobulai užsimaskavusį žmogžudį, bet ir... meilę.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Vidutinė

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Dažnai mes tik po daugelio metų sužinome, ar gyvenimas ir žvaigždės mums buvo palankios, ar ne. Gyvenimo vingiai būna tiesiog stebinami. Vėliau gali paaiškėti, kad tai, kas iš pradžių atrodė nelaimė, buvo laimė ir atvirkščiai.

J-P.Sendker "Suderinta širdis"

Skaitytojų vertinimai

Monstrų cirkas

Vidutinė

Man ši knyga pasirodė truputį per nuob...kitos dalys gal pasirodys įdomesnės???

2013 balandžio 26

Jaunosios savižudės

Nepatiko

2011 lapkričio 19

Mėnesiena tau tinka

Patiko

2014 gruodžio 2

Grobuonis

Nepatiko

Knyga nesusipratimas. "Įtempto siužeto...ma tikėtis nebent vaikiškose pasakose.

Vilma Kubiliene 2012 sausio 5

Baronas Miunhauzenas

Nepatiko

ziauriai sudina

2017 liepos 5