Visos knygos

Viena žymiausių ir geriausių R. Bradbury knygų "Pienių vynas" pasakoja apie vaikystę ir senatvę, laimingą gyvenimą ir mirtį. Vasariniai dvylikamečio Daglo Spoldingo stebuklai seniai žinomi daugybei viso pasaulio skaitytojų, o "Pienių vynas" pelnytai laikomas kultine knyga. Tačiau mažai kas žino, kad iš pradžių "Pienių vynas" buvo gerokai storesnis, bet leidėjų liepiamas autorius knygą sutrumpino perpus, o likusią dalį saugojo beveik penkiasdešimt metų, tobulindamas ir laukdamas, kol ateis jos valanda. Ji atėjo: "Sudie, vasara" vėl mus grąžina į Grintauno miestelį, kur tebesitęsia Daglo ir kitų berniūkščių gyvenimas. Tačiau vaikų gyvenimas toks nuostabus - negalima leisti, kad jis pasibaigtų. Negalima leisti, kad vasarą pakeistų ruduo, o gyvenimą - mirtis. Ir berniūkščių armija, vadovaujama Daglo, ima kovoti su senatve ir laiku.
"Yra vasarų, kurios nenori baigtis", - sako autorius. Nejučia įsitveri tos nuostabios vasariškos nuotaikos, gaubiančios Grintauną, ir nei už ką nenori sutikti, kad viskas eina savo keliu, ir kad ją tuoj pakeis ruduo. Kaip vaikai, kurie jaučia, kad jų vaikystė tuoj baigsis, jų laukia suaugusiųjų gyvenimas, o tada - ir neišvengiama mirtis. R. Bradbury padaro tai, kas atrodo neįmanoma: mirties baimę paverčia gyvenimo išmintimi, liūdesį dėl praeinančios vaikystės - skaidria ir paprasta poezija.
"Sudie, vasara" - gyvenimo džiaugsmas, geltono pienių vyno gurkšnis ir rudens nuojauta, užplūstanti rotušės aikštėje mušant vidurnaktį.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Vidutinė

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Šitiek žmonių aplink mus gyvena beprasmiškai - tarsi nakvišos, kurie nenubunda net lakstydami su reikalais, kuriuos patys laiko svarbiais. Priežastis paprasta - jie vaikosi tai, ko neverta vaikytis. Tačiau gyvenimas įgyja prasmę, jei skiri jį kitiems, skiri jį meilei, atiduodi save aplinkiniams ir darai tai, kas turininga ir prasminga.

M.Albom "Antradieniai su Moriu"

Skaitytojų vertinimai

Trys sekundės dangaus

Patiko

2013 rugsėjo 26

Ko trokšta merginos

Patiko

Neipatinga knyga. Momentai itraukianty...tinklapi ir kazka analizuoti erzina...

2014 vasario 7

Persis Džeksonas ir Olimpo dievai 3. Titano Prakeiksmas

Labai patiko

Nuo vaikystės žavėjausi graikų mitolog...as" viena iš įdomiausių serijos dalių.

2013 kovo 29

Neringa

Labai patiko

Geriausias „Neringos“ leidimas, iš Sutkaus trijų.

2015 rugsėjo 11

Pameistrys

Labai patiko

2015 kovo 7