Visos knygos

Jamesas Pattersonas, kelių populiarių romanų autorius, gyvena Floridoje. „Siuzanos dienoraštyje Nikolui“ jis papasakojo apie stipriausius išgyvenimus, kuriuos patyrė pats. Tai jaudinantis ir paslaptingas romanas apie šeimą, netektį, atgimusią meilę ir viltį.
Tai nepamirštama meilės istorija – skausminga ir sykiu kupina vilties.

Katja Vilkinson suranda tobulą vyriškį. Jis – rašytojas, meistras, originalus mąstytojas – žodžiu, toks partneris, apie kokį ji svajojo. Tačiau vieną dieną jis dingsta iš jos gyvenimo nieko nepaaiškinęs, palikęs tik dienoraštį. Tas dienoraštis – tai meilės laiškas, kurį jauna mama Siuzana rašė savo sūneliui Nikolui. Ji pasakoja, kaip sutiko berniuko tėvą, ko tikėjosi iš santuokos, kaip norėjo šeimos, ir apie su niekuo nepalyginamą džiaugsmą, pripildžiusį jos gyvenimą gimus vaikui. Skaitydama šį jaudinamą dokumentą Katja supranta, kad ją palikęs mylimasis yra tos jaunos šeimos vyras ir tėvas. Ji skaito toliau. Apimta baimės ir puoselėdama viltį, stengiasi suvokti, kas nutiko, ir ar ji pati galės toliau mylėti.

Jamesas Pattersonas puikiai kuria nežinios ir jaudulio nuotaiką, įtaigiai pasakoja apie jaunos šeimos džiaugsmus, kurie pasiekia sukrečiamą kulminaciją.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (2)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.