Visos knygos

Kaina: 15,00 €

Meksikiečių rašytojo Guillermo Arriaga pasakojimo stilius - fragmentiškas, skirtingu laiku vykstantys epizodai kaleidoskopiškai keičia vienas kitą ir kuria romano „Laukinis" siužetą. Jaunuolio Juano Guillermo brandą lydi noras atkeršyti už savo šeimą, tačiau septintojo dešimtmečio Meksiko mieste galioja savo taisyklės. Kartu Juano istorija mistiniu būdu susijusi su įvykiais tolimoje šiaurės šalyje.

Juana Guillermas netenka brangiausių sau žmonių. Brolį Carlosą nužudo katalikų fanatikai, o tėvai nuteisiami mirties bausme - jaunuoliui nelieka nieko kita tik stoti prieš šią neteisybę ir apginti šeimos garbę. Praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio Meksike teisingumo tikėtis neverta, nes čia daugiausiai pasiūliusiam jis parduodamas lyg prekė. Todėl beprasmiška kovoti su katalikais, kai šie sudaro sandorį su korumpuotu policijos vadovu Zunita.

O Kanadoje jaunas vyras seka vilko pėdsakais gilyn į laukymę. Apie šį vilką jam pasakojo senelis, teigdamas, kad iš visų gyvenime sutiktų vilkų, tik vienas tampa žmogaus mokytoju. Į laukymę už tūkstančių mylių susiruošia ir Juanas - taip pat vedinas vilko. Kaip susiję jauno meksikiečio ir inuitų medžiotojo likimai? 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Pasaulis - tai didžiulis katilas, kuriame verda kažkas didingo. Tik mes dar nežinome kas. Viskas, ką darome, ką juntame ar mąstome, yra šio mišinio sudedamosios dalys. Privalome savęs paklausti, ką patys įdedame į šį katilą? Pagiežą, priešiškumą, pyktį, smurtą? O gal įdėsime meilės ir darnos?

O kaip tu? Kokių sudedamųjų dalių norėtum įdėti į bendrą žmonijos troškinį?

E.Shafak „Keturiasdešimt meilės taisyklių“

Skaitytojų vertinimai

Tėvo intriga

Vidutinė

Visai "neužkabinanti" knyga. Perskaiči...stseleriu, kaip parašyta ant viršelio.

Vilma Kubiliene 2013 spalio 17

Laukinė. Kelionė, kuri išlaisvins moters sielą

Labai patiko

Tarp labai patiko ir patiko:) Knyga ki... tik jauni žmonės gali taip rizikuoti?

Jūratė Lapėnaitė 2016 vasario 28

Mano pirmoji žirgų knyga

Patiko

Patiko

2016 lapkričio 20

Skaitmeninė tvirtovė

Nepatiko

Giedrė Balčė 2019 gegužės 5