Visos knygos

Viskas yra ne taip blogai, kaip atrodo. Apie tai yra knyga „Faktų galia", kuri, kad ir kaip neįtikėtina, išmokys naudotis faktais ir teisingai juos interpretuoti. „Faktų galia" demaskuoja mūsų mąstymą apie pasaulį kaip pasenusį ir netinkamą ir atskleidžia naują mąstymo metodą. 

Kai esame klausiami tokių klausimų kaip: kiek procentų pasaulio gyventojų kenčia skurdą, kodėl auga gyventojų skaičius pasaulyje, kiek mergaičių baigia mokslus ir ar mąstome apie panašias globalias problemas, mes dažniausiai atsakome, kad mąstome, o mąstome neteisingai. Pasak knygos „Faktų galia" autoriaus Hans Rosling, mąstome taip neteisingai, kad šimpanzė, atsitiktinai rinkdamasi atsakymus, pataikytų dažniau nei mokytojai, žurnalistai, Nobelio premijos laureatai ar bankininkai. 

Knygoje „Faktų galia" visuomenės sveikatos mokslų profesorius Hans Rosling drauge su savo ilgamečiais bendradarbiais - sūnumi Ola Rosling ir marčia Anna Rosling paaiškina dešimt priežasčių, kodėl klystame mąstydami apie pasaulį ir kodėl viskas nėra taip blogai, kaip atrodo. Daug klaidų darome dėl savo įpročio dalinti pasaulį į dvi stovyklas (pvz. mes ir jie, juoda ir balta), be to, pasiduodame žiniasklaidos keliamai baimei ir manome, jog viskas pasaulyje eina tik blogyn. 
Blogiausia, kad mes nežinome, ko mes nežinome ir net mūsų spėjimai yra pagrįsti nesąmoningais, neobjektyviais nusistatymais. 
Pasirodo, pasaulis yra kur kas geresnės būklės nei mes manome! Tai nereiškia, kad nėra nerimą keliančių dalykų, tačiau mes dėl visko jaudinamės, o ne remiamės faktais ir taip prarandame galimybę susikoncentruoti į realiausias grėsmes. 

„Faktų galia" yra knyga, kurią būtina perskaityti kuo skubiau, kad ji sužinotumėte tikrąją mūsų ir pasaulio padėtį. Galėsite tinkamai reaguoti į krizes ir protingai išnaudoti ateities galimybes. Knygoje apstu humoro ir jaudinančių istorijų. Tai, ką knygoje pristato Hans Rosling yra tarsi faktų terapija, nes faktais paremtas žinojimas ir supratimas veikia raminančiai.  

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Nustok kankintis dėl nesėkmių. Klumpa visi. Tiesiog vieni kuo greičiau atsitiesia, o kiti ir toliau sau verkšlena.

...

Skaitytojų vertinimai

Susitiksime mano rojuje

Vidutinė

Skaitydama knygą vis laukiau, kas bus....iekam nedovanočiau ir nerekomenduočiau

2011 spalio 8

Myliu dar labiau

Labai patiko

2014 liepos 14

Siuzanos dienoraštis Nikolui

Labai patiko

Turiu ir vis dalinuosi. labai grazi, p... vaiku, arba yra tiesiog romantikes...

2012 gruodžio 7

Dievas visada keliauja incognito

Labai patiko

Labai gera knyga, daug dalykų pritaikoma ir realiame kiekvieno gyvenime.

Rasa Paulauskaitė 2013 liepos 1

Tobula klasta

Patiko

Ši knyga nėra kažkuo labai ypatinga, b...giasi gana tragiskai, bet tikroviškai.

2012 kovo 8