Visos knygos

Vokiečių psichoterapeutės Majos Storch knyga „Stipri moteris ilgisi stipraus vyro“ – tai neįprasta, C. G. Jungo analitine psichologija paremta šiuolaikinės stiprios moters meilės dilemos interpretacija. Knygoje gilinamasi į stiprios moters sampratą, pasakojama apie moteriškumo ir vyriškumo  archetipus bei stereotipus, pasąmonės įtaką savęs suvokimui ir santykiams su kitais žmonėmis.

Visame pasaulyje populiarumo sulaukusioje knygoje M. Storch svarsto, kodėl santykiuose elgiamės vienaip, o ne kitaip, ir kaip susiformuoja saviti elgsenos modeliai; ieško atsakymų į klausimus: ar moterys prarado moteriškumą ir kodėl stiprios moterys retai įsimyli mielus, gerus vyrus. 

Kas yra stipri moteris? Tai pačia geriausia prasme emancipuota moteris. Kalbu ne apie tą siaubingą įvaizdį, kuris kartais turimas galvoje šnekant apie feministines. Kalbu ne apie vyrus ėdančias siaubūnes, kurios grieždamos dantimis kovoja su kita lytimi. Kalbu ne apie karjeristę, vyriškesnę nei visi pasaulio vyrai kartu sudėti. Kalbu ne apie griežtą moterį su kuodeliu ir pilku kostiumu, gyvenančią vieną su kaktusų kolekcija.

Šiuolaikinės moters padėčiai apibūdinti autorė pasirenka JAV socialinių reiškinių kritikės C. Paglia citatą: Madona – visais atžvilgiais šiuolaikinė moteris. Iš tiesų tai yra jos nepaprastų pasiekimų esmė. Ji nagrinėja problemas ir sunkumus, su kuriais šiandien susiduria išdidi moteris. Kaip ir energingajai Barbarai Streisand, kurios išskirtinis moteriškumas smarkiai paveikė amerikiečių mergaites septintąjį dešimtmetį, taip ir Madonai kyla stiprios moters, ieškančios vyro, bet nežinančios ar geidžia despoto, ar vergo, dilema. Rujojanti tigrė linkusi paklusti, bet galėtų ir nužudyti savo užkariautoją.

M. Storch teigia, jog knygą parašė sau, savo draugėms ir savo klientėms, kurias pas ją atvedė šis meilės dvilypumas. Ją parašė visoms šiuolaikinėms moterims, susidūrusioms su stiprios moters meilės dilema ir neišmanančioms, kaip ją išmintingai spręsti.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Nustok kankintis dėl nesėkmių. Klumpa visi. Tiesiog vieni kuo greičiau atsitiesia, o kiti ir toliau sau verkšlena.

...

Skaitytojų vertinimai

Pienių vynas

Patiko

2013 gruodžio 2

Laiko tiek nedaug...

Labai patiko

Augustė Juršytė 2012 kovo 13

Haris Poteris ir išminties akmuo

Labai patiko

Geriausia mano skaityta fantastinė serija.

Monika Patašiūtė 2012 lapkričio 9

Tik laikas parodys. Kliftonų kronikos 1 knyga

Vidutinė

Visai ne tai, ko tikėjausi iš pasaulin... manęs tikrai nedomins. "Muilo opera".

Vilma Kubiliene 2014 rugpjūčio 13

Atranka

Labai patiko

Nesakau,kad mamoms būtina perskaityt, ...akenks ir dovanos daug gražių akimirkų

Jūratė Lapėnaitė 2015 birželio 21