Visos knygos

Keturiasdešimt penkerių metų Adrianai tenka apmąstyti visą gyvenimą, kai vyras palieka ją dėl jaunesnės moters. Bėgdama nuo sielvarto ji iškeliauja savaitgaliui į mažą pakrantės miestuką Rodantę. Artinasi audra ir atrodo, kad moteriai nepavyks užsimiršti, kai... atokioje paplūdimio užeigoje pasirodo Polas – patrauklus vyriškis, atsisakęs gydytojo praktikos ir gyvenimo mieste dėl savų priežasčių. Tai pasakojimas apie viltį ir džiaugsmą, apie auką ir atlaidumą – jaudinantis priminimas, kad meilė įmanoma bet kokiame amžiuje ir dažnai užklumpa tuomet, kai mažiausiai tikiesi.

Naktys Rodantėje – pirmasis vieno garsiausių JAV jaunųjų rašytojų Nicholaso Sparkso (g. 1965 m.) romanas, išgarsinęs rašytoją ir iš karto debiutavęs pirmoje bestselerių sąrašo vietoje. Autorius prisipažino, jog ši istorija buvo pažadėta tetai ir dėdei per Kalėdas, tačiau tapo jaudinama dovana ne tik jiems, bet ir milijonams skaitytojų, pažinusių nelengvus pasirinkimus, kurių gyvenime tenka kiekvienam. Kritikai taip pat puikiai įvertino šią romantinę istoriją, kuri neilgai trukus virto kino filmu su Richardu Gere ir Diane Lane pagrindiniuose vaidmenyse.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Bet aš netikiu atsitiktinumais. Jų nėra. Visa, kas nutinka gyvenime yra tavo paties nulemta. Visas "atsitiktines" nesėkmes, visas nelemtis, visus džiaugsmus ir katastrofas gimdome mes patys. Kiekvienas fiasko yra nesuvoktų norų išsipildymas, slapta pergalė. Kol dar laikaisi pasaulio, kol dar nepasiduodi, jokia jėga negali tavęs priveikti. Viskas, absoliučiai viskas priklauso nuo tavęs...

R.Gavelis "Vilniaus pokeris"

Skaitytojų vertinimai

Trys muškietininkai I-II tomai

Labai patiko

Linas Linas 2018 rugpjūčio 3

Pagunda

Labai patiko

Labai patiko,smagi istorija apie smarkia mergaiciuke...

Rasa Novikiene 2014 vasario 3

Joga. Visuomet jauni, visuomet sveiki

Labai patiko

nepaprasti patarimai!

2013 gruodžio 10

Kas mums trukdo turėti pinigų

Labai patiko

Knygą pradėjau vartyti nusiteikusi šie...tysiu ir tikiu, kad... praturtėsiu :))

Vilma Kubiliene 2012 sausio 24

Filosofas, kuris nebuvo išmintingas

Patiko

Rūta Juknaitė 2019 rugsėjo 6