Visos knygos

Klara Pendlton, mergina iš Anglijos provincijos, ištekėjusi už vyro inžinieriaus tik todėl, kad pabėgtų nuo niūrių namų ir pagiežingos motinos, pasiekia pokarinį Honkongą. Visos išankstinės jos nuostatos apie vietinius kinus žlunga. Jie turtingi, jie - anglai visomis prasmėmis, tik ne oda.

Turtingų Čenų pasamdyta pianino mokytoja, Klara pamažu ima siurbti į save vietos kultūrą... ir „atsitiktinai“ į rankas pakliuvusius dailius šeimininkų daiktelius. Pas Čenus ji susipažįsta su anglu vairuotoju Vilu Trusdeilu, charizmatišku raišu vyriškiu, kuris išlipo iš garlaivio Honkongo prieplaukoje prieš dešimtmetį ir užmezgė aistringą romaną su vietos elito atstove, portugalės gražuolės ir kino milijonieriaus dukra Trude Liang. Bet Vilo ir Trudės meilei netrukus iškilo pavojus - Honkongą užgrobė japonai. Vilui, atsidūrusiam internuotųjų stovykloje, teko kasdien kovoti dėl išlikimo, Trudė buvo priversta užmegzti pavojingus ryšius su japonais, kuriuos labiausiai domino neįkainojama kinų meno kolekcija.

Karas baigėsi. Bet kodėl Vilas po dešimtmečio vairuoja Čenų, su kuriais bičiuliavosi prieš karą, automobilį? Kodėl Melodija, Trudės pusseserė, verkia girdėdama dukters pianino pamokas? Kur pati Trudė? Pradėjusi suprasti tikrąją pasaulio, į kurį įžengė, prigimtį, pradėjus aiškėti senoms paslaptims, Klara supranta, jog kartais vienintelė išlikimo kaina yra meilė.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Mes dažnai ištvermingai elgiamės sunkiais gyvenimo momentais, tačiau mus po truputį palaužia smulkmenos. O juk taip yra todėl, kad mes perdedame jų reikšmę savo gyvenime. Nesijaudink dėl smulkmenų, kurios vertos paniekos ir užmaršties. Prisimink, jog gyvenimas per trumpas, kad jį eikvotume smulkmenoms.

D.Karnegis "Kaip įveikti stresą ir pradėti gyventi"

Skaitytojų vertinimai

Šilko kelio karalienė

Patiko

Knyga patiko, nes visiškai kitoks pasa...ypatinga. Skaitėsi greitai ir lengvai.

2018 birželio 1

Evalduko metai

Patiko

Knyga skirta jaunesniam mokykliniam am...s apsakymai, ypač apie marinistiniai:0

2014 liepos 28

Bitininkystė

Labai patiko

2018 birželio 18

Lestatas

Labai patiko

Mano biblija. x3

2013 spalio 12

Visų metų novenos

Labai patiko

2016 kovo 1