Visos knygos

Klara Pendlton, mergina iš Anglijos provincijos, ištekėjusi už vyro inžinieriaus tik todėl, kad pabėgtų nuo niūrių namų ir pagiežingos motinos, pasiekia pokarinį Honkongą. Visos išankstinės jos nuostatos apie vietinius kinus žlunga. Jie turtingi, jie - anglai visomis prasmėmis, tik ne oda.

Turtingų Čenų pasamdyta pianino mokytoja, Klara pamažu ima siurbti į save vietos kultūrą... ir „atsitiktinai“ į rankas pakliuvusius dailius šeimininkų daiktelius. Pas Čenus ji susipažįsta su anglu vairuotoju Vilu Trusdeilu, charizmatišku raišu vyriškiu, kuris išlipo iš garlaivio Honkongo prieplaukoje prieš dešimtmetį ir užmezgė aistringą romaną su vietos elito atstove, portugalės gražuolės ir kino milijonieriaus dukra Trude Liang. Bet Vilo ir Trudės meilei netrukus iškilo pavojus - Honkongą užgrobė japonai. Vilui, atsidūrusiam internuotųjų stovykloje, teko kasdien kovoti dėl išlikimo, Trudė buvo priversta užmegzti pavojingus ryšius su japonais, kuriuos labiausiai domino neįkainojama kinų meno kolekcija.

Karas baigėsi. Bet kodėl Vilas po dešimtmečio vairuoja Čenų, su kuriais bičiuliavosi prieš karą, automobilį? Kodėl Melodija, Trudės pusseserė, verkia girdėdama dukters pianino pamokas? Kur pati Trudė? Pradėjusi suprasti tikrąją pasaulio, į kurį įžengė, prigimtį, pradėjus aiškėti senoms paslaptims, Klara supranta, jog kartais vienintelė išlikimo kaina yra meilė.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Niekas neklysta. Dažniausiai žmonės ko nors nežino. Jei aš manau, kad kitas asmuo neteisus, vadinasi, arba aš ko nors nežinau, arba tas žmogus ko nors nežino. Todėl, nebent noriu dėtis pranašesnis, verčiau išsiaiškinti jo požiūrio tašką.

H.Prather "Užrašai sau"

Skaitytojų vertinimai

Vienuolika minučių

Patiko

Skaitant šią knygą prisiminiau vieną k...buvo keista, jog knygą parašė vyras :)

2012 sausio 29

Mano fantazijų sąrašas

Labai patiko

Puiki, aštraus moteriško humoro nestok...ertė garsiai nusijuokti, ir ne kartą..

2014 spalio 25

Futurologų kongresas (SF 32)

Patiko

Mokslinė fantastika + absurdiškas humo.... Knyga arba patiks arba bus šlamštas.

2015 vasario 20

Išvirkščias žmogus

Vidutinė

Tiesą pasakius nesužavėjo. Ne itin sud...s pakeis mano nuomonę apie šį autorių.

2013 balandžio 26

Haris Poteris ir Mirties relikvijos

Patiko

2019 rugsėjo 6