Pasaulio pažinimas

Kaina: 5,00 €

Knygoje "Mokslas įmena mįsles" kalbama apie paskutines mūsų laikų paslaptis ir supažindinama su naujausiomis mokslo žiniomis - visa mokslinių tyrimų įvairovė viename tome. Knygos skyriai:

1.Aukštyn į žvaigždes - žvaigždės lemia mūsų gyvenimą -teigia ne tik astrologija, bet ir rimtasis mokslas. Visatoje glūdi atsakymai į visus klausimus apie mūsų atsiradimą ir mūsų ateitį. Ar mes to norim, ar ne, žmogui teks užkariauti kosmosą.

2. Žavinga žydroji planeta - mūsų planeta yra vienintelis toks dangaus kūnas - tai įrodo nuotraukos iš kosminių zondų. Ir joje vis dar gausu paslapčių, staigmenų ir kvapą gniaužiančio grožio. Yra daug ką atrasti.

3. žmogus ir medicina - didžiausias žmogaus turtas yra sveikata. Dėl jos kovoja viso pasaulio gydytojai ir mokslininkai. Pirmiausia jiems reikia žinoti, kodėl žmogus serga; reikia iki smulkiausių detalių išsiaiškinti, kaip funkcionuoja organizmas, net mikroskopinės jo dalys. Reikia iššifruoti pačios sudėtingiausios gyvosios būtybės paslaptį.

4.Psichologija ir siela - žmogus yra vienintelė gyva būtybė, turinti sielą. - tvirtina vakarų filosofai racionalistai. Tačiau kaip ją pamatyti? Ir kaip su ja elgtis? Bet jeigu taip yra iš tiesų, tai kodėl sugrįžta magija, kodėl vis daugiau žmonių patraukia mistika ir parapsichologija?

5. Fizikos paslaptys - senas posakis: "Jei kas nors sugedo, kalta fizika" jau beviltiškai atgyveno. Be naujausių fizikos laimėjimų suirtų visas dabartinis mūsų gyvenimas. Nors daug kas iš pirmo žvilgsnio rodosi nerealu. Pavyzdžiui, pastangos sugauti tai, kas materialiai iš viso neegzistuoja, - neutrinus.

6.Žmonijos keistenybės - net ir globalizuotame mūsų pasaulyje vis dar mįslių ir vyksmų, kurie stebina ir stulbina šiuolaikinį žmogų. tai, pavyzdžiui, pasaulio stebuklai, kuriais visi galime didžiuotis, draustiniai, į kuriuos niekam nevalia įžengti, ir kruvini keršto ritualai, kurie mus šiurpina.

7.Istorijos alsavimas - ankščiau viskas buvo kitaip - ar šis pasakymas iš tikrųjų atitinka tiesą? Mokslininkai, taikydami vis tikslesnius metodus, įmena paskutines praeities paslaptis ir išaiškina, kad raidos žingsniai, kuriuos žmonija žengė pastaruosius 2 000 metų, nebuvo tokie gniaužiantys kvapą. Tik prisiminkime Senovės Egiptą arba gyvenimą Romos Imperijoje...

8. Gyvūnai, augalai, sensacijos - nors žmogus laiko save aukščiausiu kūriniu, iš gamtos jis gali dar daug ko pasimokyti. Daug gyvūnų ir augalų yra pažengę toliau nei žmogus ir netgi pranašesni už jį. Įminus, jų gebėjimus, pasaulis galėtų apvirsti aukštyn kojom.

9.Ką mums žada ateitis - Kaip ilgai dar gyvens žmonės? Kaip gyvensime po 20, 50 ar 100 metų? Kai kuriose srityse pasiekta didelė pažanga, kitose - grįžtama prie vakarykščių metodų, kad būtų nutiestas geresnis kelias į rytojų.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Tik mokėdami džiaugtis kiekviena nugyventa diena, tik dalindami gėrį aplinkiniams, kurie dažnai yra žymiai nelaimingesni už mus, - būsime dori, laimingi, o tik tada - ir sveiki.

...

Skaitytojų vertinimai

451' Farenheito

Labai patiko

2013 gruodžio 2

Levandų kambarys

Patiko

Giedrė Balčė 2019 gegužės 5

Solfedžio

Patiko

Lina Sakalauskaite 2014 rugsėjo 14

Urvinio lokio gentis. Pirmykštė moteris 1 knyga

Labai patiko

tai viena geriausių paskutiniu metu ma...i istorija tikrai labai mane sužavėjo.

2013 balandžio 26

Seniai miręs. Sukes Stekhaus knyga 9

Labai patiko

Labai labai patiko, nekantriai laukiu 10 :)

Živilė Lileikienė 2012 rugpjūčio 18