Knygos vaikams ir jaunimui

„Gražūs“ – antroji Scott Westerfeld ciklo Bjaurūs. Gražūs. Ypatingi knyga.

Po plastinės operacijos Talė tampa gražuole. Su naujaisiais bičiuliais mergina šauniai leidžia laiką Naujųjų Gražuolių Mieste, Valentino bokšte, vykstančiame kaukių vakarėlyje. Dabar svarbiausias jos tikslas – tinkamai rengtis ir tapti sava tarp nusikaltėlių – ypatingos grupės nuotykių ieškančių gražuolių.

Po operacijos Talė ne tik tapo graži – išnyko ir visi merginos rūpesčiai. Kol...  kaukių vakarėlyje jai visai netikėtai primenama bjaurioji praeitis. Tale susižavėjęs šaunusis nusikaltėlių vadas Zeinas, bet vaikiną domina ir Talės patirtas nuotykis, kuomet ji prieš pat šešioliktąjį gimtadienį pabėgo į Dūmus. Tačiau apie šią toli užmiestyje maištautojų įkurtą gyvenvietę Talė prisimena nedaug ir ne itin noriai. Tik vakarėlyje pasirodžius ypatingiesiems agentams mergina ima prisiminti įvykius, nutikusius Dūmuose. Ji taip pat prisimena, kad gražuole tapo ne šiaip sau  – jai pavesta itin svarbi užduotis. Tačiau ar Talei pavyks ją įvykdyti? Kai Ypatingųjų aplinkybių skyrius nori jos atminties, o ypatingieji agentai – jos galvos...

Antroji ciklo knyga „Gražūs“, kaip ir pirmoji, skaitytoją prikausto dinamišku ir jaudinančiu siužetu, gyvenimiškais charakteriais ir šiurpulį keliančiais epizodais.

Scott Westerfeld trilogija Bjaurūs. Gražūs. Ypatingi mus nukelia į ateitį, kur plastinė chirurgija, kuomet tau šešiolika, jau yra tapusi įprasta ar net privaloma grožio procedūra. Be abejo, yra žmonių, norinčių išlikti savimi, bet jiems tas neleidžiama...
Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Pagrindinė geros nuotaikos sąlyga - kuo dažniau save lepinti mažais malonumais. Jei norime gyventi ilgai ir laimingai, turime išmokti gyventi sau!

N.Pravdina "Mano vaikas-būsimasis milijonierius"

Skaitytojų vertinimai

Mergina, pamilusi vampyrą

Nepatiko

2012 vasario 5

Paganinio kontraktas

Labai patiko

Super detektyvas, tačiau Hipnotizuotojas patiko labiau.

2012 gruodžio 8

Trobelė

Labai patiko

2013 gruodžio 21

Angelo kvietimas

Labai patiko

Kaip jau buvau pasiilgusi! geros knygo... ir detektyvų mėgėjams puikiai tiktų:)

2013 vasario 9

Susidvejinimas

Patiko

kadangi rinkausi tarp iš knygos parsig...rta paaukot porą vakarų šiai knygai ;)

2012 gruodžio 18