Knygos vaikams ir jaunimui

Painiava siaubo parke
Alma Littera , 2003 m.
126 psl.
Žanras: Knygos vaikams ir jaunimui
Būklė: Labai gera
Kaina: 4,00 €

Hortense Ullrich dirbo žurnaliste, redaktore, rašė scenarijus, paskui atrado didžiąją savo aistrą - pradėjo rašyti knygas vaikams ir jaunimui. Tas nuotaikingas knygas jai įkvepia dvi dukterys, du šunys, vienas (1) sutuoktinis ir daugybė nesusipratimų. Tokia yra rašytojos kasdienybė. Ji ir atsispindi jos knygose. Hortense Ullrich tiesiog užrašo tai, kas dedasi jos namuose. Aišku, ne visą tiesą, nes ja vis tiek niekas nepatikėtų. Aštuonerius metus rašytojai su šeima teko praleisti Niujorke, šiuo metu ji gyvena Bremene. Hortense Ullrich jau žinoma kaip pamėgtų knygų "Nevalia bučiuoti raganų", "Verta kankintis dėl meilės" ir kt. autorė.
"Painiava Siaubo parke" ypač patiks šių knygų skaitytojų jaunesnėms sesutėms. Atostogos Siaubo parke! Flipė nesitveria iš džiaugsmo. Juk čia daugybė raganų ir budelių, vaiduoklių ir dvasių, burtininkų ir zombių. Sugedus mumijai, Flipė ryžtasi veikti, ir parke įsiviešpatauja tikra painiava...

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Tėra vienas būdas skaityti - tai dairytis bibliotekose ir knygynuose, imti į rankas tas knygas, kurios patraukia jūsų dėmesį ir skaityti tik jas, o kai atsibosta - mesti į šalį, praleisti nuobodulį varančias vietas ir niekada - niekada neskaityti iš pareigos ar dėl to, kad knyga priklauso kokiai nors srovei ar krypčiai.

D.Lessing "Auskiniai užrašai"

Skaitytojų vertinimai

Veronika ryžtasi mirti

Labai patiko

Lina Sakalauskaite 2013 balandžio 30

Ugnies liudininkas

Labai patiko

Super detektyvas!

Živilė Lileikienė 2014 balandžio 7

Kalnas tarp mūsų

Labai patiko

Jūratė Jurevičienė 2017 rugpjūčio 31

Apie sielos ramybę

Labai patiko

Tai vienas iš senovės išminties perlų ...uria reik paskaityt kiekvienam žmogui.

2014 gruodžio 14