Knygos vaikams ir jaunimui

Gintarinis žiūronas
Tyto alba , 2004 m.
604 psl.
Žanras: Knygos vaikams ir jaunimui
Būklė: Gera

Viename iš daugybės paralelių pasaulių klajoja Debesuotasis kalnas. Ten, kur jis atsiduria, ir yra karalystės širdis, Autoriteto tvirtovė. Tačiau pats Autoritetas valdžios nebeturi jau tūkstančius metų – ją perėmė žiaurus ir negailestingas angelas Metatronas, kurį nugalėti siekia lordas Asrielis. Šios kovos sūkuryje atsiduria iš pirmųjų Ph. Pullmano trilogijos dalių „Šiaurės pašvaistė“ ir „Aštrusis peilis“ pažįstami herojai – Vilis, turintis stebuklingą peilį, galintį atverti angas į kitus pasaulius, ir Laira, kurios likimo paslaptį išsiaiškina abu kovojantys priešininkai. Rimtas pavojus gresia ne tik jos gyvybei, bet ir visų pasaulių išlikimui, kuris priklauso nuo Vilio ir Lairos apsisprendimo: ar jiems pakaks jėgų paaukoti užgimstančią pirmąją meilę, kad galėtų sukurti dangaus respubliką savuose pasauliuose, atskirai vienas nuo kito?..

Fantastinių pasaulių kūrimo logika Ph. Pullmano trilogija nenusileidžia J. R. R. Tolkieno „Žiedų valdovui“. 2002 m. už „Gintarinį žiūroną“ autorius buvo apdovanotas prestižine Whitebread premija. Tai pirmas atvejis, kai tokį svarbų literatūrinį apdovanojimą pelnė knyga, skirta vaikams ir jaunimui. Pagal trilogiją jau kuriamas grandiozinis filmas.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Vidutinė

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Liūdna tiesa yra ta, kad tikrasis žmogaus gyvenimas susideda iš daugelio nepermaldaujamų priešybių - dienos ir nakties, gimimo ir mirties, laimės ir nelaimės, gėrio ir blogio. Mes netgi nesame tikri, kad viena priešybė įveiks kitą, kad gėris nugalės blogį, o džiaugsmas - skausmą. Gyvenimas yra mūšio laukas. Jis visada toks buvo ir visuomet bus, o jeigu taip nebūtų, baigtųsi ir egzistencija.

K.G.Jungas "Žvelgiant į pasąmonę"

Skaitytojų vertinimai

Šalčio faktorius

Labai patiko

Ko gero labiausiai patikusi Sandros Brown knyga.

Živilė Lileikienė 2012 spalio 7

Merė Popins atidaro duris

Labai patiko

Toma Virbauskaite 2020 sausio 23

Didžiausios Gagos gyvenimo kiaulystės

Vidutinė

2012 vasario 5

Kaip liepia širdis

Labai patiko

knyga verta dėmseio,bent jau mano buvo tikrai :)

2012 rugsėjo 28

Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą

Labai patiko

Giedrė Balčė 2019 gegužės 5