Istorija, dokumentinė literatūra

Knygoje Ateities failai: kaip gyvensime po 50 metų" gausu provokuojančių prognozių apie tai, kaip pasaulis gali pasikeisti per artimiausius penkiasdešimt metų. Joje aptariami šiuo metu besiformuojantys visuomenės, technologijų, ekonomikos ir verslo modeliai bei plėtra, taip pat pateikiamos moksliškai pagrįstos hipotezės, kur tai gali mus nuvesti. Ateities prognozavimas - gana pavojingas žaidimas, nes ateities neįmanoma numatyti tik pagal dabartį ir praeitį. Netikėtos idėjos ar įvykiai dažnai sugriauna bet kokius ateities planus bei pakeičia prognozes, tačiau prognozuoti vis tiek geriau, negu visiškai negalvoti apie ateitį. Tačiau knygoje „Ateities failai" svarbiausia - visai ne prognozės. Knygos tikslas - išlaisvinti žmonių (ir visuomenės, ir kiekvieno žmogaus) vaizduotę, kad žinomus dalykus pamatytume naujoje šviesoje, kad nežinomybė taptų aiškesnė, kad visi (ir atskiri žmonės, ir organizacijos) pamąstytume apie tai, kur einame, ir nuspręstume, ar bus verta, kai pateksime, ten pasilikti.

Ateities failai: kaip gyvensime po 50 metų" itin vertinga knyga ne tik verslo analitikams, strategijų kūrėjams ar organizacijoms. Joje mums visiems pateikiama daugybė nepaprastai turtingos ir įdomios medžiagos, kurią išties verta apmąstyti, prieš stačia galva neriant į ateitį.

 

 

 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Žmogui patinka plaukti pasroviui, bet laimę jis pasiekia tik būdamas reiklus sau. Kai ką nors darome susikaupę, stengdamiesi panaudoti savo gebėjimus, ir kiekvieną kartą susidorojame su naujais iššūkiais, tik tada jaučiamės laimingi. Ši taisyklė galioja visiems, nesvarbu, kokia mūsų profesija ir gebėjimai. Mūsų laimė didesnė, jei mūsų pastangos duoda ką nors kitiems, tegul ir netiesiogiai, tegul ir nedaug.

L.Gounelle "Žmogus, kuris norėjo būti laimingas"

Skaitytojų vertinimai

Dinos knyga

Labai patiko

2012 liepos 21

Lažinamės

Labai patiko

Labai patiko,daug jumoro,smagiu situaciju,pabaiga siek tiek nuvyle:)

2014 vasario 13

Hitleris ir jo moterys

Patiko

Knyga yra nebloga. Taciau kaip man tai... kurie pries tai mazai apie ji skaite.

2015 sausio 28

Tobulo Orgazmo vadovas

Patiko

2012 vasario 5

Kelionių istorijos

Labai patiko

2018 sausio 15