Jūsų dėka mes remiame:

download.jpeg

Jei tau sunku - nelik vienas.

Pokalbis padeda.

Baltas sodas - kūrybiniai projektai
Festivalis Ošas

 download (1).jpeg

download (2).jpeg

Knygas gera skaityti...

Grožinė literatūra, romanai

Galybė
Baltos lankos , 2019 m.
400 psl.
Žanras: Grožinė literatūra, romanai
Būklė: Labai gera
Kaina: 7,50 €

 

Britų rašytojos Naomi Alderman knyga „Galybė" - tai distopinis romanas, kuris jau spėjo sukrėsti daugybę pasaulio skaitytojų. Šiuo romanu žavisi ne tik autorės mentorė, garsi kanadiečių rašytoja Margaret Atwood, bet ir vienas aistringiausių pasaulio skaitytojų, buvęs JAV prezidentas Barack Obama.

N. Alderman rašo grakščiai ir itin intelektualiai, romane „Galybė" puikiai atsiskleidžia ir tamsokas autorės humoras, kurį ji puikiai suvaldo.

Pasaulis knygoje „Galybė" atrodo gana įprastas ir atpažįstamas. Čia yra turtingas nigerietis vaikinukas, besivartantis prie šeimos namo baseino; globojamas vaikas, kurio tėvai slepia tiesą; ambicingas amerikietis politikas; kieta londonietė iš sudėtingos šeimos... Tačiau viską pakeičia netikėtai atsiradusi nauja jėga, kuri suklesti ir sukelia pražūtingas pasekmes.

Paauglės mergaitės dabar turi milžinišką fizinę galią - vos vienu prisilietimu jos gali sukelti nesuvokiamą skausmą ar net mirtį. Ir šis nedidelis pasikeitimas apverčia aukštyn kojomis viso pasaulio tvarką. Panašu, kad atėjo moterų metas, tačiau, kas dabar laukia žmonijos?

N. Alderman romanas „Galybė" - tai fantastika, kuri provokuoja, veda mus į jaudinančią kelionę po alternatyvią realybę ir parodo mūsų pačių pasaulį iš netikėčiausių pusių.

„Įelektrina! Šokiruoja! Ši knyga jus priblokš. O tuomet viską teks pergalvoti iš naujo."
Margaret Atwood, rašytoja, knygos „Tarnaitės pasakojimas" autorė

„Alderman parašė mūsų laikmečio „Tarnaitės pasakojimą". „Galybė" taip pat kaip Margaret Atwood klasika yra vienas iš tų esminių feministinių kūrinių, kurie gąsdina ir apšviečia, įsiutina ir padrąsina. Ši knyga tiesiog kibirkščiuoja satyra, tad ją skaityti reikėtų dėvint specialias pirštines."
Washington Post

„Stulbinamai sukurtas pasaulis, kuriame seksizmas nuėjo priešinga kryptimi. Privalomas skaitinys kiekvienai moteriai ir kiekvienam vyrui."
Times

Naomi Alderman (g. 1974 m.) - britų rašytoja, daugybės literatūrinių prizų ir premijų laureatė. N. Alderman tapo rašytojos Margaret Atwood mentorystės programos dalyve. Ji taip pat dalyvauja kuriant kompiuterinius žaidimus, yra programėlės Zombies, Run! bendraautorė. Rašytoja bendradarbiauja su Guardian ir pristato istorijas apie mokslą radijo stotyje BBC Radio 4. „Galybė" yra ketvirtasis autorės romanas, kuris tapo pasauliniu bestseleriu, yra išverstas į 30 kalbų. Barackas Obama knygą paskelbė mėgstamiausiu 2017 m. kūriniu.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.
shopping_cart Krepšelis (0)

Pagauk prasmingą mintį

Nėra savaime bjaurių dalykų. Juos subjaurina tik žmonių požiūris ir vertinimas.

knyga ir autorius neužfiksuoti

Skaitytojų vertinimai

Šimtas baltų mersedesų

Labai patiko

2012 kovo 13

Plutonija

Labai patiko

skaiciau prie kokius 23 metus.....labai noreciau paskaityt dar karta

2014 vasario 20

Miręs pasauliui (Sukes Stekhaus knyga 4)

Patiko

na šią istoriją skaitau jau senokai. J...ertinu šią knygą pakankamai teigiamai.

2012 gruodžio 18

Tūla

Labai patiko

2015 sausio 6

Pusryčiai pas Tifanį

Labai patiko

Knygos pabaiga tikrai netikėta, tiesą ...pabaigoje verkiau kaip mažas vaikas...

2012 gruodžio 5