Grožinė literatūra, romanai

Tobula dovana
Tyto alba , 2018 m.
566 psl.
Žanras: Grožinė literatūra, romanai
Būklė: Labai gera
Kaina: 10,00 €

Užburiantį papuošalų ir paslapčių pasaulį atverianti Karen Swan knyga „Tobula dovana". Tai prabangi ir intriguojanti istorija apie juvelyrę ir vieną užsakymą, pakeitusį jos gyvenimą.

Praeities vaiduoklių persekiojama Laura netrokšta nieko daugiau, tik išsaugoti savo mažą ir smulkmeniškai sudėliotą pasaulėlį - savo ramius ir ilgalaikius santykius su vaikinu ir pamažu augantį juvelyrikos verslą. Ji nemėgsta būti tarp žmonių ir neieško naujų draugų. Kol vieną dieną į jos studiją įžengia Robas Bleikas ir užsako pagaminti vėrinį, kurio karoliukai papasakotų visą jo žmonos Ketės gyvenimo istoriją.

Laura imasi užduoties itin atsakingai. Ji kalbasi su Ketės šeima, draugais, net buvusiais meilužiais. Pamažu jos gyvenimas blėsta ir Laura ima jaustis taip, lyg gyventų tos šeimos pasaulyje, kur savaitgaliai leidžiami Šveicarijos slidinėjimo kurorte Verbjė, o oras dvelkia levandų aromatu, kur draugai yra pašėlę, ekstravagantiški ir pavydūs, o didelė meilė varžosi su dar didesnėmis aistromis.

Širdys atsiveria, paslaptys aiškėja ir vėrinys pildosi karoliukais. Svaiginantis Ketės gyvenimas apgaubia Laurą ir ji pamažu ima pažinti Ketę - tai nepaprastai graži, maloni ir dosni, protinga ir pašėlusi, labai drąsi moteris. Skirtingi žmonės, atsiradę jos gyvenime, atskleidžia vis kitus jos bruožus. Kas ši ideali moteris? Ar ji tikrai tokia tobula kaip atrodo? Gali būti, kad ne viskas, kas spindi yra auksas... 

Tuomet, kai ateina laikas rasti paskutinį karoliuką vėriniui, Laura jau beveik visai kitas žmogus. Tačiau paskutinė istorija, kurią reikia papasakoti, gali amžiams pakeisti jų visų gyvenimus ir Laura priversta rinktis tarp to, kas ji iš tikrųjų yra ir tarp to, kuo norėtų būti. 

Romano „Tobula dovana" autorė iki pat pabaigos išlaiko intriguojančią pagrindinės veikėjos paslaptį. Kodėl Laura taip troško ramaus ir saugaus gyvenimo, ką ji slepia? Kaip asmeniškas vėrinio užsakymas apvers jos gyvenimą aukštyn kojom ir kokius dar žmones jis palies?

 

 

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

chat Skaitytojų vertinimai (0)

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.