Grožinė literatūra, romanai

Keliautojo laiku žmona
Obuolys , 2009 m.
527 psl.
Žanras: Grožinė literatūra, romanai
Būklė: Gera

Jie susitiko, kai Kler buvo šešeri, o Henriui trisdešimt šešeri, o susituokė, kai Kler buvo dvidešimt dveji, o Henriui trisdešimt. Neįtikėtina, tačiau tokia ir yra ši nepamirštama Henrio ir Kler meilės istorija, pakaitom pasakojama jų abiejų.
Henris kenčia nuo genetinio sutrikimo, dėl kurio jis atsiranda ir išnyksta įvairiausiais savo gyvenimo laikotarpiais, nukeliaudamas į ateitį ar praeitį. Jų keliai galutinai susikerta dabartyje, kai Kler sukanka dvidešimt, o Henriui dvidešimt aštuoneri, ir laimę temdo tik du dalykai - begalinis Kler troškimas susilaukti kūdikio ir auganti Henrio nuojauta, kad per vieną iš jo kelionių nutiks kai kas baisaus... 


Apie autorę


Audrey Niffenegger gyvena Čikagoje. Ji moko kaligrafijos ir aukštos kokybės knygų įrišimo Kolumbijos koledže Čikagos knygų centre, o laisvalaikiu piešia siurrealistiškus paveikslus. „Keliautojo laiku žmona" - nepaprastai orginalus debiutinis jos romanas, kuris susilaukė milžiniškos sėkmės ir tapo bestseleriu daugelyje pasaulio šalių. Brado Pitto kompanija Plan B įsigijo šios knygos ekranizacijos teises ir sukūrė nepaprastai populiarų vaidybinį filmą.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (1)

Vidutinis įvertinimas: Patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.