Grožinė literatūra, romanai

Ją degino dvi aistros: pareiga tėvynei ir meilė vedusiam vyrui.
Ko gero, šiuo metu pati ryškiausia pasaulyje istorinių romanų žvaigždė, Lietuvos skaitytojams puikiai pažįstama bestselerių "Karalienės sesuo" ir "Karalienės palikimas" autorė Philippa Gregory šįkart nukels skaitytojus į sunkius ir pavojingus laikus išgyvenančią XVI a. Angliją. Joks vyskupas nenorėjo karūnuoti Henriko VIII dukters protestantės, karalystės iždas ištuštėjo, o atlygio negaunanti kariuomenė visiškai pakriko. Tačiau po daugybės intrigų ir sąmokslų Elžbieta vis dėlto sugebėjo tapti karaliene, kurią iki šios dienos lydi legendos, o jos valdymo periodas vadinamas Aukso amžiumi.
1558 m. ruduo. Anglijos bažnyčių varpai skelbia gerąją naujieną: Elžbieta tapo karaliene. Tačiau viena moteris šią žinią sutinka drebėdama iš baimės – sero Roberto Dadlio žmona Emė žino, kad Elžbietai atsisėdus į sostą, sutuoktinis taip pat grįš į šlovingąjį Tiudorų dvarą. Emės viltys, kad Dadlių giminė po Roberto tėvo nukirsdinimo atsisakys bet kokių politinių ambicijų, subyrėjo į šipulius. Triumfuojantis varpų gausmas dar kartą kviečia jos vyrą prie valdžios vairo ir… pas aistringą jaunąją karalienę.
Raudonplaukė Elžbieta paveldi nualintą ir neramumų draskomą šalį. Karalienės patarėjas Viljamas Sesilis įspėja, kad monarchė išsilaikys valdžioje tik ištekėjusi už stipraus princo. Tačiau Elžbieta svajoja tik apie vienintelį vyrą – vaikystės draugą Robertą Dadlį...
Robertas neabejoja, jog atsidūręs greta Elžbietos sugebės susikurti naują gyvenimą. Nejučia jo galvoje gimsta neįmanomas planas: pašalinti savo mylinčią žmoną ir vesti jaunąją Elžbietą.

Skaityti daugiau... Skaityti mažiau

Šios knygos šiuo metu neturime. Galite užsisakyti pranešimą el.paštu jei šią knygą vėl turėsime pardavime


chat Skaitytojų vertinimai (3)

Vidutinis įvertinimas: Labai patiko

Kviečiame vertinti bei komentuoti savo perskaitytas knygas ir susirasti skaitymo bendraminčius.

Šiuo metu įvertinimų nėra.