Skaitytų knygų knygynas 
“Žmonių knygos”

Čia galima knygas pirkti, parduoti, keisti, išsinuomoti ... 
Adresas: Valančiaus 16, Kaunas. Darbo laikas: I-V 10-18, VI 10-16, VII nedirbame
 8 (689) 73 576,  8 ( 37) 205 467
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Sekti

AKU knygų lentyna

Jei Jums įdomu ką skaito ir komentuoja šis skaitytojas, paspaudus "sekti" gausite pranešimus į el.paštą apie naujas knygas įdėtas į šio skaitytojo lentyną.

Į šią lentyną dedamos knygos, kurios LABAI LABAI patiko, kurias mielai perskaityčiau dar kartą ir būtinai rekomenduoju paskaityti. Tai knygos palikusios didelį įspūdį.


Testamentas
John Grisham 2006 m.
Testamentas

Puolęs žmogus visada turi neprarasti vilties pasikeist ir pakilti, net jeigu ta viltis - 11 milijardų pinigų... Pinigai gali daug, bet Dievas - dar daugiau…

Alchemikas
Peter James 2009 m.
Alchemikas

Nereali knyga -
....Šėtonas irgi gali būti džentelmenu....
Pastaba: neskaityti šios knygos silpnų nervų ir besilaukiančioms skaitytojoms.
Ir dar, kiekvieną kartą geriant bet kokius vaistus kapsulėse VISADA puikiai prisiminsite šią knygą, kodėl, paskaitykit patys....

Brolija
John Grisham 2003 m.
Brolija

Labai skani knyga, todėl pradėjus ją skaityti, niekam kitam nebeliks noro tol, kol nebus sužinota knygos pabaiga. Kitaip tariant, kol knyga bus perskaityta iki galo, o pabaigus, paliks sėdėti apmąstymuose, koks genialus autorius, šitaip viską supinti ir dar išnarplioti taip, kaip skaitytojas tikrai nesitiki.... Skanaus visiems.

Bendradarbis
John Grisham 2010 m.
Bendradarbis

Dar viena puiki ‘suvalgyta’ Grišamo knyga apie tai, kaip vienas šantažuojamas protingas žmogeliukas sugeba apgauti visus, net ir savo šantažuotojus ir išlipa sveikas iš tikros peklos…

Baimės būsena
Michael Crichton 2008 m.
Baimės būsena

Nereali knyga, priversianti susimąstyti, gal tas mūsų pasaulis iš tikrųjų pradeda atšalti, o ne atšilti.... Tik kažkam palankiau palaikyti ir plėtoti visuotinio atšilimo teoriją. Mėgstantiems vienu prisėdimu ‘suvalgyti’ visą knygą, rekomenduoju būtinai perskaityti!!! Tokios Knygos kaip ši yra tikras maistas visų smegenims.


Į šią lentyną dedamos knygos, kurias buvo gera skaityti, tačiau antrą kartą tikrai nebeskaitysiu. Tai knygos nepalikusios pernelyg didelio įspūdžio, tiesiog jaukiai, maloniai praleistas laikas.


Partneris
John Grisham 2002 m.
Partneris

Piktai suktas Grishamo detektyvas vėl prikausto dėmesį apie eilinį visų sukčių sukčių, kuris apgavo visus, bet liko apgautas pačio artimiausio žmogaus - savo meilės, kuria vienintele pasitikėjo....Atgal

Naujo vartotojo registracijaPagauk prasmingą mintį...

Žmogui patinka plaukti pasroviui, bet laimę jis pasiekia tik būdamas reiklus sau. Kai ką nors darome susikaupę, stengdamiesi panaudoti savo gebėjimus, ir kiekvieną kartą susidorojame su naujais iššūkiais, tik tada jaučiamės laimingi. Ši taisyklė galioja visiems, nesvarbu, kokia mūsų profesija ir gebėjimai. Mūsų laimė didesnė, jei mūsų pastangos duoda ką nors kitiems, tegul ir netiesiogiai, tegul ir nedaug.

L.Gounelle "Žmogus, kuris norėjo būti laimingas"

Skaitytojų vertinimai

Miriau, kad tapčiau savimi

Labai patiko

nuostabi knyga, sergantiems suteikia viltį, sveikus verčia susimąstyti…
BRimkiene 2020-07-28 14:23:47

Lolita

Vidutinė


Marta 2018-09-26 09:00:56

Gyvulių ūkis

Labai patiko

Lengvai skaitoma, bet tuo pačiu labai "taikli" ir…
Marta 2019-10-10 10:10:50

Peilis

Labai patiko


Marta 2020-07-21 13:23:13

Miltiniai konditerijos gaminiai

Patiko


Norakar 2017-10-06 18:01:47

Visi įvertinimai >>