Skaitytų knygų knygynas 
“Žmonių knygos”

Čia galima knygas pirkti, parduoti, keisti, išsinuomoti ... 
Adresas: Valančiaus 16, Kaunas. Darbo laikas: I-V 10-18, VI 10-16, VII nedirbame
 8 (689) 73 576,  8 ( 37) 205 467
Slide 1Slide 1Slide 1

Siuntinius, kurių vertė daugiau nei 30 Eur į LP Express paštomatus siunčiame NEMOKAMAI.

Sekti

RA knygų lentyna

Jei Jums įdomu ką skaito ir komentuoja šis skaitytojas, paspaudus "sekti" gausite pranešimus į el.paštą apie naujas knygas įdėtas į šio skaitytojo lentyną.

Į šią lentyną dedamos knygos, kurios LABAI LABAI patiko, kurias mielai perskaityčiau dar kartą ir būtinai rekomenduoju paskaityti. Tai knygos palikusios didelį įspūdį.


Kašmyro šalis
Rosie Thomas 2014 m.
Kašmyro šalis

Tai istorija, kuri pasakoja apie amžiną ir nemirštančią meilę.

Vidurdienio moteris
Julia Frank 2008 m.
Vidurdienio moteris

Mama toks brangus ir mylimas žmogus, kuriuo gali pasikliauti visada...Bet tik ne šioje istorijoje,kartais ir lieka neatsakyti klausimai KODĖL ji, mano mama, taip pasielgė. Ir tikriausiai yra vienas atsakymas - tas baisus, nužmogėjęs karas, ją privertė

Hipnotizuotojas
Lars Kepler 2012 m.
Hipnotizuotojas

Kai manęs paklausdavo, kodėl man patinka detektyvai nežinodavau ką atsakyti. Bet perskaičius „Hipnotizuotoją“ atsakymą jau tikrai turiu.

Aklas instinktas
Andreas Winkelmann 2011 m.
Aklas instinktas

Ši knyga - apie meilę, viltį ir tikėjimą. Dar kartą įsitikinau koks stiprus ryšys sieja seserį ir brolį ir kiek galima iškęsti…

Moteris narve
Jussi Adler-Olen 2013 m.
Moteris narve

“Jie įkalino ją narve, bet tik ji pati nuspręs, koks bus tas narvas” tai pirmas sakinys, kuris ir įtraukė į šią istoriją. Istoriją su begalo stipria moterimi, nepasiduodančiu vyru, neprarandančiu vilties broliu ir didele viltimi, kad vieną dieną viskas baigsis.

Gėlių kraujas
Anita Amirrezvani 2007 m.
Gėlių kraujas

Kai skaičiau šią knygą, kvepėjo gėlėmis, akyse raibuliavo spalvos, o širdyje plazdėjo drugeliai. Vieną momentą nuskraidindavo į gražią meilės pasaką, kitą akimirką tekdavo grįžti į realybę...

Ir aidėjo kalnai
Khaled Hosseini 2013 m.
Ir aidėjo kalnai

Kai manęs paklausia, ar įdomi knyga, kurią skaitau. Visada atsakau, kad įdomiausia iš visų, kurias esu skaičiusi… Ir taip visada…
Bet ši knyga nepalieka mano minčių ramių, ji atvėrė akis koks gyvenimas gali būti žiaurus,supratau, kad tėvo meilė tai ne visada gražūs pokalbiai ir apkabinimai, bet ir paaukojimas, ir ne visi geri darbai slepia dorą ir garbingą sąžinę...

Brangioji, norėjau tau pasakyti
Louisa Young 2013 m.
Brangioji, norėjau tau pasakyti

Skaitydama šią knygą vis galvojau, kas kare yra nugalėtieji ir kas - laimėtojai. Ir radau atsakymą, kad karas neturi laimėtojų, karas visus paverčia aukomis, net ir meilė lieka nugalėta.

Svetimšalė. Lemtingas susitikimas I dalis
Diana Gabaldon 2011 m.
Svetimšalė. Lemtingas susitikimas I dalis

Tai knyga,kurios nesinori padėti, sunku atsitraukti nuo istorijos, kuri tokia tolima, bet kartu ir labai artima. Perskaičius ją sužinai kiek gali ištverti žmogaus kūnas ir siela. Taip pat supranti, kad norėdamas išsaugoti savo brangų žmogų kartais reikia jį paleisti. Neleiskite šitai knygai dulkėti, būtinai ją atverskite.

Kalifo rūmai
Tahir Shah 2009 m.
Kalifo rūmai
Dievas visada keliauja incognito
Laurent Gounelle 2012 m.
Dievas visada keliauja incognito

Labai gera knyga, daug dalykų pritaikoma ir realiame kiekvieno gyvenime.

Raganų valandos
Deborah Harkness 2012 m.
Raganų valandos

Kai norisi kažko daugiau nei istorijos, kai norisi būti kažkur toliau nei čia, tuomet tikrai būtina skaityti šią knygą. Asmeniškai ją skaityčiau dar daug kartų, laukiu tolimesnių leidimų


Į šią lentyną dedamos knygos, kurias buvo gera skaityti, tačiau antrą kartą tikrai nebeskaitysiu. Tai knygos nepalikusios pernelyg didelio įspūdžio, tiesiog jaukiai, maloniai praleistas laikas.


Viena diena
David Nicholls 2011 m.
Viena diena

Tai tarsi romanas apie kiekvieną iš mūsų. Labai kasdieniškai išdėstytas pasakojimas, kuris baigiasi tragiškai...Siūlyčiau skaityti tuomet, kai norisi lengvos knygos, bet kartu ir kažko pasimokyti iš istorijos.


Į šią lentyną dedamos knygos, kurias pabaigiau skaityti tik todėl, kad pradėjau. Visiškai nieko ypatingo, net gi nuobodoka, banaloka ir pan. Nerekomenduoju, nes tikrai yra vertesnių dėmesio knygų.


Penkiasdešimt pilkų atspalvių
E L James 2012 m.
Penkiasdešimt pilkų atspalvių

Gyvenime stengiuosi nepasiduoti masinei manijai, bet tik ne tada, kai kalbama apie knygą, kuri atsiranda net pas tuos, kurie niekada jų neskaito. Atspalviai atsirado ir mano rankose. Iš moteriško smalsumo, norėjau pati įsitikinti ar tiesą pasakoja draugės, ar tikrai Kristianas priverčia pilvo drugelius plazdenti, ar tikrai atrasiu tą svajonių vyrą. Ir žinot ką? Neatradau. Neradau ten romantikos, neradau net aistros, kokią suteikti gali kiekvienos moters vyras (esu tuo 99,99 proc. tikra). Atradau vieną dalyką, kad mes moterys jau nemokam mylėti… Užverčiu antros dalies paskutinį puslapį (taip taip pasidaviau ir tęsiniui)ir grįžtu prie tikros romantikos, prie tikrų jausmų, prie VYRO, kuris ką tik nerūpestingai, be priežasties pakštelėjo man į skruostą... Taip pat grįžtu į turiningų knygų pasaulį...


Į šią lentyną dedamos tikrai ne mano skonio knygos, kurias per klaidą pradėjau skaityti. Gaila laiko tokiems “skaitalams”, net nepabaigiau skaityti.


Purpuriniai Veneros labirintai
Gabija Kristė 2014 m.
Purpuriniai Veneros labirintai

Nei literatūriniu, nei siužetiniu požiūriu knyga nėra sužavinti. Banalus ir taip jau nuspėjamas siužetas. O ar tikra istorija, ar ne, net nekilo mintis galvoti ir analizuoti. Skaičiau, tarsi būtų perrašytas kažkoks erotinis romanas.


Į šią lentyną dedu knygas, kurias labai norėčiau perskaityti. Jei turite šią knygą ir Jums ji nereikalinga, atneškite ją į knygyną “Žmonių knygos”. Aš norėčiau ją įsigyti.
Dalinkimės skaitymo malonumu. Knygas gera skaityti… Ačiū.


Daktarė Kvin. Kas yra meilė?
Doroti Laudan 1997 m.
Daktarė Kvin. Kas yra meilė?
Daktarė Kvin
Doroti Laudan 1996 m.
Daktarė Kvin


Atgal

Naujo vartotojo registracijaPagauk prasmingą mintį...

Seniems melagiams, visą gyvenimą vaidinusiems, pasitaiko tokių valandėlių, kada jie tiek įsimaivo, jog iš tikrųjų dreba ir verkia iš susijaudinimo, nors jau tą pačią akimirką (ar vos po sekundės) galėtų patys sau pašnibždėti: “Juk tu, senas begėdi, meluoji, juk tu ir dabar esi tik aktorius, nepaisant tavo “švento” rūsčio ir “šventos” rūsčio minutės".

F.Dostojevskis "Broliai Karamazovai"

Skaitytojų vertinimai

Dviračiu po Žemaitiją

Patiko


Gudaite 2019-06-01 15:28:22

Tai, kas išlieka

Labai patiko

Labai įdomi knyga - tai ypatingas tikras gyvenimas…
vilija33 2021-01-14 15:03:38

Angelo krioklys

Patiko


VilmaSabinaBarbora 2020-05-19 16:57:05

Diplomatija

Labai patiko


abrakadabra 2015-03-18 16:45:50

Kaltė

Labai patiko


Liustark 2020-02-04 09:31:57

Visi įvertinimai >>