Skaitytų knygų knygynas 
“Žmonių knygos”

Čia galima knygas pirkti, parduoti, keisti, išsinuomoti ... 
Adresas: Valančiaus 16, Kaunas. Darbo laikas: I-V 10-18, VI 10-16, VII nedirbame
 8 (689) 73 576,  8 ( 37) 205 467
Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Sekti

SIMONA_GIRSKYTE knygų lentyna

Jei Jums įdomu ką skaito ir komentuoja šis skaitytojas, paspaudus "sekti" gausite pranešimus į el.paštą apie naujas knygas įdėtas į šio skaitytojo lentyną.

Į šią lentyną dedamos knygos, kurios LABAI LABAI patiko, kurias mielai perskaityčiau dar kartą ir būtinai rekomenduoju paskaityti. Tai knygos palikusios didelį įspūdį.


Taip, madam... Ne, madam
Alma Čepienė 2006 m.
Taip, madam... Ne, madam

Si knyga mane tiesiog suzavejo.
Veiksmas vyksta XIX amziaus Rusijoje. Inteligentija ir zemiausias sluoksnis. Vaizdziai pateikiamos elgesio manieros, kriepiniai Jus i savo mylimus zmones.
Tikrai nuostabi knyga. O ivykiu joje tiek daug, kad filmo pastatyti nepakaktu, tektu kurti seriala.
Knyga skirta brandzioms asmenybems, jaunuoliai jos, ko gero, nesupras.
privercia susimastyti, kas yra tikroji meile, kokia auka galima vardan jos atiduoti. Ka toji meile gali pereiti ir iskenteti.

Mažasis princas
Antuanas de Sent-Egziuperi 2000 m.
Mažasis princas

Labai smagi, lengva knygele ne tik vaikams. Perskaitome daug minciu, kurios mums tokios artimos ir pazistamos, taciau isisupus i savo suaugusiuju rupescius ir gyvenimiska rutina, apie tai pamirstame.

Tarp pilkų debesų
Ruta Sepetys 2018 m.
Tarp pilkų debesų

Labai patiko si knyga. Tai tikra istorija, tikri zmoniu isgyvenimai, ju kancia, nusizeminimas, bet kartu ir beprotiskas noras gyventi. Mane asmeniskai tai paveike, kadangi mano senele buvo tremtine. Dekoju Dievui, kad jai bent neteko tiek daug kanciu patirti kaip sios knygos veikejams.

Parduotuvių maniakė ir sesuo
Sophie Kinsella 2005 m.
Parduotuvių maniakė ir sesuo

Lengva, smagi knyga apie beprote islaidune, kuri negali ramiai praeiti pro parduotuve, kuri susigalvoja sau butu, kaip sulaikyti save nuo pirkimo, bet niekas neveikia. Tuomet ji susitinka su savo seserim, kuri yra visiska jos priesingybe- beprotiska taupuole. Galiausiai jos randa bendra kalba.

Tik su dukra
Betty Mahmoody 2007 m.
Tik su dukra

Tikrai idomi knyga apie motinos ir dukros meile. Labai smulkmeniskai nupasakojamas Betes gyvenimas su musulmonu vyru: apie ju gerus gyvenimo momentus, apie uzklupusius vargus ir apie didziuli skausma, kuris jis sukele jai.
Motinos meile dukrai tokia stipri, kad ji gali atlaikyti viska.

Parduota
Patricia McCormick 2011 m.
Parduota

Labai gera knyga. Pasakojama apie sunkiai gyvenancia seima, kurios tevas girtuokliauja ir namams beveik nepadeda, mama vargsta ir bando sudurti gala su galu vis sau kartodama: Geriau bet koks vyras, nei jokio. Mergaite parduodama dirbti tarnaite mieste, taciau jei tenka dirbti sekso vergijoje, is kurios jai pavyksta istrukti.

Pribuvėjos paslaptis
Sabine Ebert 2009 m.
Pribuvėjos paslaptis

Nereali knyga. Pirmakart skaiciau viduramziu laikus menancia knyga ir bijojau, jog nepatiks, bet nuo pat pirmo skyriaus likau suzaveta!!! Mergaite patiria daugybe sunkiu isbandymu, bet savo drasos ir didziuliu pastangu deka visus juos iveikia. Plaukai siausiasi, kai skaitai kokie ziaurus buvo vyrai, kokie ziaurus istatymai…

Mano sesers globėjas
Jodi Picoult 2008 m.
Mano sesers globėjas

labai patiko, tik gaila kad pirmiau filma paziurejau, tai skaitydama jau zinojau kas turi ivykti, nors pabaiga knygoje ir filme nevienodos. Tikrai jaudinanti ir sukrecianti knyga

Tūkstantis saulių skaisčių
Khaled Hosseini 2010 m.
Tūkstantis saulių skaisčių

Labai idomi, itraukianti knyga apie 2 Afganistano moteru gyvenima. Kaip jos drauge kencia savo vyro pazeminimus ir kumscius, kaip drauge stengiasi istrukti i geresni gyvenima. Taip pat knygoje nemazai suzinojau apie pati Afganistana, apie ten vykstanti kara, apie teroro ispuolius Amerikoje.

Traukos dėsnis
Joe Vitate 2010 m.
Traukos dėsnis

Labai idomi knyga. Gal ir nepradejau gyventi kitokio gyvenimo, bet optimizmo igavau. Na ir kartais prisiminus, pradedu taikyti jo pasiulytas idejas ir atrodo tai veikia

Kamera
John Grisham 2008 m.
Kamera

Rašytojas skaitytoją atveda į mirtininko kamerą, kai iki mirties nuosprendžio įgyvendinimo lieka mėnuo. Nuosprendžio įvykdymo dieną teismas paskelbia viešai. Mėnuo iki mirties…
Aš esu prieš mirties bausmę. Nors ji skiriama ypač žiauriems nusikaltėliams, bet mirties nuosprendį turi kažkas įgyvendinti. Ar žmogus, įvykdęs nuosprendį, nėra toks pats žmogžudys? O jei kelis nuosprendžius įvykdo? J.Grisham knygoje irgi nepritariama mirties bausmei. Drįsčiau teigti, kad įi knyga yra autoriaus protestas prieš JAV dar kai kuriose valstijose vykdomą mirties bausmę.
Mirtininkų kameroje sėdi Semas Keiholas - nusikaltėlis, kurį iš paskutiniųjų nuo dujų kameros bando apsaugoti jaunas advokatas Adamas Holas. Jis kasdien sužino vis daugiau apie ginamojo gyvenimą. Kartais Adamo galvoje šmėsteli klausimas: ar vertas šis žmogus pasigailėjimo? Bet po trumpų apmąstymų vėl stoja į kovą už gyvybę. Ir užverda darbas, į kurį įtraukti teismai, prokūratūra, kalėjimo administracija. Spauda ir televizija seka kiekvieną jų žingsnį ir skaičiuoja likusias dienas, spėliodami, ar pavyks advokatui sustabdyti nuosprendžio vykdymą?
Buvo labai idomu skaityti sia knyga, susigyvenau su vaikinu, nuteistu mirti, jaudinausi del jo, verkiau del jo…

Dykumų gėlė
Waris Dirie 2012 m.
Dykumų gėlė

Nuostabi knyga! As nesu isprotejus skaitytoja, bet suskaiciau ja per 3 dienas. Sokiruojanti istorija apie jos pacios gyvenima, apie antzmogiskas tradicijas Somalyje, kurios traumuoja moteru gyvenima

Dieviškas blogis
Nora Roberts 2008 m.
Dieviškas blogis

pasakojimas apie setono garbintojus ir ju niekingus darbelius miestelyje. Vardan kankinanciu kosmaru i teviske gryzusi mergina bando prisiminti, kas cia galejo nutikti. Ji cia isimyli ir cia pasikeis jos gyvenimas

Metas žudyti
John Grisham 2009 m.
Metas žudyti

Labai itraukianti knyga, beja vietomis gal per daug istesta. Pasakojama apie isprievartauta ir nuzudyta jauna mergaite, kuri yra juodaode, ir tai viska pasako, juodaodziai nelygiaverciai su baltaodziais. Taigi mergaites tevas nesitiki teisingo teismo, todel nusprendzia atlyginti skriaudikams pats

Moteris sniegynuose
Elena de Strozzi 2007 m.
Moteris sniegynuose

Labai patiko si meiles istorija. Tuo paciu susipazysti ir su skandinaviska kultura

Dievų miškas
Balys Sruoga 2006 m.
Dievų miškas

labai patiko, itrauke si knyga.


Į šią lentyną dedamos knygos, kurias buvo gera skaityti, tačiau antrą kartą tikrai nebeskaitysiu. Tai knygos nepalikusios pernelyg didelio įspūdžio, tiesiog jaukiai, maloniai praleistas laikas.


Parduotuvių maniakė ir kūdikis
Sophie Kinsella 2009 m.
Parduotuvių maniakė ir kūdikis

Smagi lengva knyga, daug kur atpazistu save, kai kur galbut per daug persudyta, bet vis delto lengvam vakarui pats tas.

Prekiautojai mirtimi. Karo Afganistane pėdsakais
Midas Urbonavičius 0000 m.
Prekiautojai mirtimi. Karo Afganistane pėdsakais

Knyga nebloga. Kad paliko didziuli ispudi pasakyti negaliu. Pasakojama vieno lietuvio zurnalisto gyvenimas Afganistane, kaip jis susipazista su narkotiku pirkliu, kaip sis priima ji i savo tarpa, kaip ji isimyli pirklio dukterecia, kokius spastus jam veliau paspendzia afganistanieciai.

Penkiasdešimt pilkų atspalvių
E L James 2012 m.
Penkiasdešimt pilkų atspalvių

Idomi, itraukianti, neiprasta knyga, kurioje laaaabai daug sekso scenu. Pasakojama apie naivia, nekalta mergina susidejusia su milijonierium, daug gyvenime maciusiu, labai patyrusiu seksualiniame gyvenime vyru.

Ko trokšta merginos?
Rapolas Rakalas 2009 m.
Ko trokšta merginos?

Neipatinga knyga. Momentai itraukiantys, bet vietomis, kai autorius pradeda reklamuoti savo tinklapi ir kazka analizuoti erzina…

Uždrausta žmona
Verena Wermuth 2012 m.
Uždrausta žmona

Tikrai patiko si knyga, pasakojanti apie jaunos europietes ir Arabu seicho meile, kuriai nelemta egzistuoti.

Kaimo mergaičių trilogija ir epilogas
Edna O'Brien 2008 m.
Kaimo mergaičių trilogija ir epilogas

Stora knyga, issamiai nupasakojanti 2 jaunu mergaiciu gyvenima kaime, toliau pasakojama apie ju gyvenima mieste, siekius tureti kazko daugiau

Tobula klasta
Rebecca James 2010 m.
Tobula klasta

Labai idomi knyga apie dvi drauges, kurios is tiesu ne tokios jau ir drauges…

Aktorės vaidina tiktai scenoje
Elena de Strozzi 2002 m.
Aktorės vaidina tiktai scenoje
Meilutis, stringai ir laižiakas
Louise Rennison 2003 m.
Meilutis, stringai ir laižiakas

lengva knygele paaugliams, ar vyresniems, nebijantiems sugrysti mintimis i paauglyste. Ka reiske ilga nosis, ne i ta puse susukuoti plaukai ar ne vietoje isdyges spuogas, kai pro sali eina tau patinkantis vaikinas

Tiesa pasakius, si pirma buvo mano pirmoji knyga, perskaityta ne mokykloje, ne kazkieno liepiamai. Ji atrodo vaikiska, bet taip itrauke, taip greit perskaiciau ja ir nuo to prasidejo mano skaitymu era :)

Dekameronas I, II
Džovanis Bokačas 1969 m.
Dekameronas I, II

dar mokykloje teko skaityti, tiesa ne visa knyga o 10 noveliu pasirinktinai. tikrai idomus pasakojimai, tiesa visi vienaip ar kitaip susije su seksu

Romeo ir Džiuljeta
William Shakespeare 2010 m.
Romeo ir Džiuljeta

mano turbut pirmoji dar paauglysteje skaityta knyga, kuri patiko. Meiles istorija pateikta eiliuotai ir vaidmenimis

Vasara Long Ailande
Richard Yates 2009 m.
Vasara Long Ailande

Nebloga knyga, verta demesio, kas megsta meiles romanus. Tiesa, pabaiga ne visai tokia, kokios tikejausi


Į šią lentyną dedamos knygos, kurias pabaigiau skaityti tik todėl, kad pradėjau. Visiškai nieko ypatingo, net gi nuobodoka, banaloka ir pan. Nerekomenduoju, nes tikrai yra vertesnių dėmesio knygų.


Šilko kelio karalienė
Agnes Imhof 2009 m.
Šilko kelio karalienė

na o man nelabai ji patiko, skaiciau beveik menesi laiko ja po viena skyreli. Galbut todel, kad niekada nesidomejau Persijos laikais, tokiu zmoniu gyvenimu.

Panelės Smilos sniego jausmas
Peter Hoeg 2007 m.
Panelės Smilos sniego jausmas

Kazkur perskaiciau komentarus, kad si knyga labai suzavejo ir nusprendziau pati ja perskaityti, bet man tokio ispudzio ji nepaliko.
Pabaiga visai ne tokia, kaip tikejaus, tiksliau atrodo, kad nera jokios pabaigos, kad turetu kazkas dar nutikti.
Smila yra 37 metu senmerge, kuria domina sniegas ir matematika. Jos mama mirus, ji bendrauja su savo turtingu tevu, bet jie nera artimi. Jis remia ja finansiskai, tai vienintelis jo budas palaikyti rysi su ja.
Smila buvo kaimyne berniuko Izaijo, kuris nukrito nuo stogo. JI gerai pazysta sniega, todel pamaciusi pedsakus sniege, nusprendzia pati imtos tyrimo.

Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių III
E L James 2013 m.
Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių III

Pirmoji puse knygos buvo nuobodi ir be siuzeto. Nuo vidurio pradejo vystytis veiksmas, atsirado detektyvo elementu, kas zinoma issivyste i laiminga pabaiga. Herojai tapo laiminga seima su vaikuciais.

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių II
E L James 2013 m.
Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių II

Pirmoji knygos dalis tikrai geresne uz antraja. Ipusejus knyga, jau norejau numesti ja, bet visgi pavyko perskaityti.
Herojai susitaiko, vel pradeda kartu gyventi. Ji jo nebebijo, daznai lauzo taisykles, o jis priprates viska valdyti, todel nuolat panikuoja, jei kazkas vyksta ne taip kaip jis noretu.
Kartais atrodo, kad autore pamete minti, raso tik, kad rasyti, bet staiga sugalvoja kazkoki momenta uz ko galetu uzsikabinti, kad vystytusi veiksmas, bet tai greitai issisprendia ir vel pilstoma is tuscio i kiaura.

Vyrai. Padermės apžvalga
Dietrich Schwanitz 2001 m.
Vyrai. Padermės apžvalga

Knyga, pasakojanti apie vyru pasauli. Sunkokas rasymo stilius, daznai kartojasi tas pat per ta pati. Pradzioj uzkabino, zymejausi momentus, sakiau pritaikysiu gyvenime. Bet kuo daugiau isigilini i sia knyga, pamatai kad kaip viskas buvo taip, jei ko nesupratai vyruose tai ir nesuprasi.
Palyginimas: vyrai tai sunys, o moterys kates.
Kai suo laimingas, jis vizgina uodega, kai kate pyksta - ji vizgina uodega. Kai suo pyksta jis siepia dantis, kate sypsosi, kai ji patenkinta.
Tai yra amzinas ju nesusikalbejimas, taip ir tarp vyru ir moteru.

Šiukšlyno žmonės
Edmundas Malūkas 2011 m.
Šiukšlyno žmonės

Man didelio ispudzio nepaliko si knyga. Drauge ja buvo labai isgyrusi. Pasakojama apie siukslyne gyvenancius mergaite ir berniuka, siekiancius islikti. mergaite labai atzagari ir nepatikli visiems, pagalbos sulaukia is savo mokytojos, o berniukas ivairiausiais budais kabinasi i gyvenima, netgi pasuka klystkeliais


Į šią lentyną dedamos tikrai ne mano skonio knygos, kurias per klaidą pradėjau skaityti. Gaila laiko tokiems “skaitalams”, net nepabaigiau skaityti.


Baudolinas
Umberto Eco 2002 m.
Baudolinas

skaiciau ir perskaiciau tik todel, kad si knyga yra pripazinta pasaulyje, bet net nesupratau apie ka ji. Kartais pasakojimas budavo normalus, o kartais tiek pasijungiama fantazijos, jog atrodo, kad autorius uzvartoja kazko


Į šią lentyną dedu knygas, kurias labai norėčiau perskaityti. Jei turite šią knygą ir Jums ji nereikalinga, atneškite ją į knygyną “Žmonių knygos”. Aš norėčiau ją įsigyti.
Dalinkimės skaitymo malonumu. Knygas gera skaityti… Ačiū.


Likę gyvi
Jana Vagner 2016 m.
Likę gyvi
Sudeginta gyva
Suada 2004 m.
Sudeginta gyva


Atgal

Naujo vartotojo registracijaPagauk prasmingą mintį...

Kiekvienas įvykis subjektyvus: svarbu, ne koks jis, o ką jis reiškia t a u.

R.Bach "Mesijo vadovas"

Skaitytojų vertinimai

Negyvėliai

Labai patiko

Viena is isimintiniausiu knygu
Nerpik 2018-06-28 11:37:46

Mažylis Ir Karlsonas, Kuris Gyvena Ant Stogo

Patiko


asdasa 2020-10-28 16:37:43

Adobe Photoshop CS3

Patiko


Vija1 2013-07-12 10:40:58

Bruknelė

Labai patiko


8198 2017-04-04 10:27:17

Lietuviai prie Laptevų jūros

Labai patiko


sieksnys 2019-07-18 10:38:25

Visi įvertinimai >>